ZMIANA ORGANIZACJI POLICJI

Z dniem 15 listopada 2012 r. zmieniła się organizacja Policji. Posterunek Policji w Tuliszkowie przekształcony został w Komisariat Policji, który obsługuje Gminę Tuliszków i Gminę Władysławów. W związku z  tą zmianą w dniu 14 listopada w Urzędzie GiM w Tuliszkowie odbyło się  spotkanie z  pracownikami Komisariatu, na którym  Komendant Powiatowy Policji w Turku G,. Gibaszek wręczył dotychczasowemu Kierownikowi Posterunku Policji Dariuszowi Jasiakiewiczowi nominację na p.o. Komendanta Komisariatu Policji w Tuliszkowie.

Czytaj więcej...

PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE ŚCIEKÓW

W dniu 6 listopada 2012 roku o godzinie 15-tej  w sali nr 25 Urzędu Gminy i Miasta w Tuliszkowie, II piętro, odbędzie się spotkanie z udziałem przedstawiciela firmy Centrum Ekotechnologii  z Łężycy w sprawie budowy naturalnych przydomowych oczyszczalni ścieków, na które zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców.

Delegacja z Czech

W dniach 14 -17 października br. w Tuliszkowie przebywała delegacja z czeskiej gminy Koclířov. W jej skład wchodziło 7 osób na czele ze starostą Jaromírem Lenach.

Czytaj więcej...

INFOKIOSK W URZĘDZIE

Urząd Gminy i Miasta w Tuliszkowie jest jednym z trzech partnerów projektu „Sprawna gmina – gwarancją skuteczności działań i standardu świadczonych usług”, którego liderem jest Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu. W ramach realizacji projektu został zakupiony i  ustawiony w holu Urzędu Gminy i Miasta Tuliszków  Infokiosk Modus Base z oprogramowaniem InfoCannel, umożliwiający mieszkańcom dostęp do Internetu.

ANKIETA DLA MIESZKAŃCÓW

Wojewoda Wielkopolski zwraca się do wszystkich mieszkańców gminy z prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej zapotrzebowania użytkowników na usługi: telefonii stacjonarnej, Internetu szerokopasmowego oraz bezpłatnego lub za cenę niższą niż cena rynkowa Internetu, świadczonego w miejscach publicznych za pośrednictwem hotspotów. Ankieta dostępna jest na stronie internetowej http://wzk.poznan.uw.gov.pl//?q=node/5 oraz w załączniku poniżej. Wypełnioną ankietę należy przesłać na adres: Urząd Komunikacji Elektronicznej Departament Detalicznego Rynku Telekomunikacyjnego, ul. Kasprzaka 18/20, 01-211 Warszawa, bądź drogą elektroniczną - mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ankieta - pobierz

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin