OBWIESZCZENIE

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy i miasta Tuliszków.

 

 

 

 

Treść obwieszczenia do pobrania:

OBWIESZCZENIE WYBORY ŁAWNIKÓW

WYBORY ŁAWNIKÓW

 

Ogłasza się nabór kandydatów na ławników do Sądu Okręgowego w Koninie
i Sądu Rejonowego w Turku na kadencję 2016-2019. Zgłoszenia kandydatów na ławników, wybieranych przez Radę Miejską w Tuliszkowie, przyjmowane są w punkcie informacyjnym lub pokoju nr 11 Urzędu Gminy i Miasta w Tuliszkowie

 

 

do 30 czerwca 2015 r.

Czytaj więcej...

STYPENDIA POMOSTOWE

INFORMACJA

Agencja Nieruchomości Rolnych Oddział Terenowy w Poznaniu informuje, że zostało podpisane porozumienie, , zgodnie z którym można ubiegać się o stypendium pomostowe.

Stypendia pomostowe - program adresowany dla maturzystów, którzy ukończyli szkołę ponadgimnazjalną w 2015 roku. Stypendium przyznawane jest na okres pierwszego roku studiów stacjonarnych (dziennych) studiów magisterskich realizowanych w trybie jednolitym lub dwustopniowym w polskich państwowych uczelniach mających uprawnienia magisterskie.  

Szczegółowe informacje na stronie www.stypendia-pomostowe.pl

Załącznik do pobrania:

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin