LIST PREZESA KASY ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO

indeks KRUS

 

List Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego skierowany do rolników ubezpieczonych w pełnym zakresie w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego  z informacją o zawarciu przez Zarząd Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników a Sopockim Towarzystwem Ubezpieczeń Ergo Hestia S.A. polisy ubezpieczenia w zakresie NNW dotyczącej dzieci poniżej 16 roku życia.

Czytaj więcej...

BEZPŁATNE BADANIA PROFILAKTYCZNE

 

 

Starosta Turecki oraz Dyrektor SP ZOZ w Turku zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu powyżej 45 roku życia na bezpłatne badania profilaktyczne obejmujące:

- badanie  lekarskie

- badanie EKG

- pomiar ciśnienia

- badanie pomiaru cukru oraz cholesterolu

- wystawienie diagnozy lekarskiej

 

które odbędą się w dniu 10 grudnia 2016 roku w godzinach 9:00 - 13:00 w gabinetach lekarskich

SP ZOZ w Turku.

 

Czytaj więcej...

ZAPROSZENIE NA KONCERT

Starosta Turecki
uprzejmie zaprasza mieszkańców Powiatu Tureckiego
 na

koncert

Jacka Wójcickiego

organizowanego z cyklu "Z dobrych uczuć..."

Czytaj więcej...

BADANIA ANKIETOWE URZĘDU STATYSTYCZNEGO W POZNANIU

Szanowni Państwo!

Urząd Statystyczny w Poznaniu prowadzi badania ankietowe na terenie całego województwa wielkopolskiego. Dane statystyczne są wykorzystywane do analiz i opracowań zbiorczych dotyczących sytuacji społecznej i gospodarczej województwa, stanowią również podstawę do podejmowania strategicznych decyzji ekonomicznych, społecznych i administracyjnych na wszystkich szczeblach zarządzania.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o udział w badaniach statystyki publicznej. Państwa przychylność wobec ankieterów statystycznych oraz czas im poświęcony zapewnia wysoką jakość uzyskanych danych statystycznych.

Czytaj więcej...

ZAPROSZENIE NA SEMINARIUM Z BYŁYM MISTRZEM ŚWIATA K-1

Wielkopolski Klub Sportów Walki zaprasza na seminarium z byłym mistrzem świata K-1 Marcinem Różalskim oraz mistrzem KSW Mateuszem Gamrotem. Odbędzie się ono już 13 listopada 2016 r. w Hali Sportowej w Tuliszkowie od godziny 10.00

Seminarium podzielone będzie na dwa dwugodzinne treningi. Wydarzenie to rozpocznie się od treningu technik parterowych pod okiem Mateusza Gamrota, obecnego mistrza KSW wagi lekkiej. 
Między treningami zaplanowana została dwugodzinna przerwa na regenerację. Każdy z uczestników seminarium otrzyma bon upoważniający do odbioru w bufecie posiłku            oraz napoju izotonicznego.
Po przerwie odbędzie się trening K-1 prowadzony przez Marcina Różalskiego, byłego mistrza świata organizacji ISKA i WKA. 
Po zakończeniu seminarium będzie czas na doskonalenie nowo poznanych technik tzw. wolna mata.

Dla wszystkich widzów wstęp bezpłatny

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY