KRUS przypomina o obowiązkach wobec pomocników rolnika

2018 krus zatrudnienie pomocnikaRolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS. Należy to uczynić w ciągu 7 dni od dnia zawarcia, lecz nie później niż przed upływem okresu, na który zawarta została ta umowa na formularzu zgłoszeniowym. Wspomniane druki można znaleźć na stronie internetowej Kasy i w każdej jednostce organizacyjnej Kasy.

 

Czytaj więcej...

Będzie przebudowa trybun i placu zabaw w parku za środki unijne

2018 umowa trybuny plac zabaw m15 maja br. w Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu Grzegorz Ciesielski, burmistrz Gminy i Miasta Tuliszków wraz z Anną Nawrocką, skarbnikiem gminy podpisali umowy o przyznanie pomocy na realizację dwóch inwestycji ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach PROW na lata 2014-2020.

 

 

Czytaj więcej...

Informacja o unieważnieniu konkursu ofert

logo tuliszkow stronaBurmistrz Gminy i Miasta Tuliszków informuje o unieważnieniu, ogłoszonego 20 kwietnia 2018 r., otwartego konkursu ofert dla podmiotów wymienionych w art. 3 w/w ustawy na dofinansowanie, ponieważ nie wpłynęła żadna oferta. 

Konkurs dotyczył wsparcia zadań realizowanych na rzecz mieszkańców Gminy i Miasta Tuliszków w zakresie polityki społecznej – aktywizacji i integracji osób starszych.

Czytaj więcej...

Będzie deszczowo. Może zagrzmieć

burzeW ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego nr 23 wydanego przez IMGW Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu dnia 16.05.2018 r.

 

 

 

Czytaj więcej...

Pierwsza gra miejska na ulicach Tuliszkowa poświęcona Niepodległej

1Rok 2018 to czas wielkich rocznic dla Polski, a szczególnie dla Wielkopolski i Tuliszkowa. 11 maja w przestrzeni naszego miasta zmagali się uczestnicy „Bitwy o Flagę”. Zorganizowana przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną była jedną z inicjatyw całorocznego programu obchodów 100 lat wolności, ale także wybuchu powstania wielkopolskiego i 560-lecia lokacji Tuliszkowa. Wydarzenie zbiegło się także z XV Ogólnopolskim Tygodniem Bibliotek.

Czytaj więcej...

Idą burze. Może spaść grad

ostrzezenie burze z grademW ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego nr 19 wydanego przez IMGW Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu dnia 10.05.2018 r.

 

 

 

Czytaj więcej...

Grzymiszewski Dzień Rodziny połączony z imprezą biegową

2018 grzymiszew dzien rodziny mDyrekcja, Grono Pedagogiczne, Rada Rodziców oraz dzieci i uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie serdecznie zapraszają do udziału w Grzymiszewskim Dniu Rodziny. Impreza odbędzie się 26 maja 2018 r. i połączona będzie z biegami grzymiszewskimi. Rozpoczęcie o godz. 10.00.

 

 

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin