Obchody Święta Niepodległości

Obchody Święta Niepodległości w Tuliszkowie rozpoczęły się już 10 listopada. Tego dnia na sportowo uczczono rocznicę odzyskania przez Polskę wolności.

Uroczystości rozpoczęły się Mszą świętą za ojczyznę i walczących o wolność rodaków. Z tej właśnie okazji złożone zostały również wiązanki kwiatów pod pomnikiem T. Kościuszki, Dębem Katyńskim i pomnikiem Jana Pawła II.

Czytaj więcej...

Kokurs na Logo Gminy Tuliszków

Informujemy, że powołując się na rozdz. VII punkt 3 regulaminu konkursu na logo Gminy Tuliszków, organizator Konkursu Fundacja "Partnerzy dla samorzadu" pozostawia konkurs nierozstrzygnięty.

MARSZ Z NIEPODLEGŁĄ

Zapraszamy wszystkich chętnych na marsz z kijkami z okazji odzyskania niepodległości - "Marszu z Niepodległą", który odbędzie się 10.11.2013 r. o godz. 14.30 -16.00 /hala sportowo widowiskowa w Tuliszkowie/.

Regulamin marszu - pobierz

Karta zgłoszenia uczestnictwa - pobierz

Oświadczenie - pobierz

Konkursy

 

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w konkursach zorganizowanych przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną  w Tuliszkowie, Dom Kultury oraz Gminę i Miasto Tuliszków.

Konkursy skierowane są przede wszystkim do dzieci i młodzieży  z terenu gminy i miasta Tuliszków.

Czytaj więcej...

UWAGA - Ćwiczenia taktyczno - specjalne

KOMUNIKAT

,,W związku z planowanym ćwiczeniem taktyczno – specjalnym RENEGADE – KAPER 13/II – w dniu 23 października 2013 roku pomiędzy godziną 10.00 a 11.00

na terenie województwa wielkopolskiego zrealizowane zostaną głośne próby syren alarmowych – sygnały: ,, ogłoszenie alarmu” oraz ,, odwołanie alarmu”.

 

ZINTEGROWANY INFORMATOR PACJENTA

Uwaga!!!! W dniach 22-23 października 2013 r.  w Urzędzie GiM w Tuliszkowie w godz. od 9.00-15.00 można będzie załozyc indywidualne konta w ZIP.

Informacja - pobierz

POLECANY FOTOREPORTAŻ

Budowa kanalizacji w Grzymiszewie.

 

Termomodernizacja budynku po dwrocu.

 

Budowa punktu zbierania odpadów

 logii

  DPR Tablica RFIL

facebook_page_plugin