Rajd Rowerowy

3 września 18 osób z GiM Tuliszków wzięło udział w Rajdzie Rowerowym organizowanym przez Stowarzyszenie ,,Solidarni w Partnerstwie” pn.  Rowerowy zawrót głowy ze Stowarzyszeniem ,,Solidarni w Partnerstwie”  do Grodźca.

Czytaj więcej...

Zbiórka odpadów

Od 12 wrzesnia do 22 wrzesnia 2011 r. odbędzie się zbiórka jednorazowa odpadów niezbezpiecznych oraz akumulatorów, kabli, przewodów elektrycznych, chłodziarek, lodówek, odbiorników radiowych i telewizyjnych, sprzętu komputerowego, sprzętu AGD, opon samochodowych z wyjątkiem  odpadów komunalnych.

Czytaj więcej...

Szansa dla słabowidzących

Od połowy września rusza projekt realizowany przez konińską Fundację im. Dyrektora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ. Projekt pod hasłem "Widzieć się w pracy" skierowany  do osób niedowidzących, które ulkończyły 16 lat.

Czytaj więcej...

POMOC DLA ROLNIKÓW DOTKNIĘTYCH SKUTKAMI WICHURY Z AGENCJI RESTRUKTURYZACJI I MODERNIZACJI ROLNICTWA

POMOC DLA ROLNIKÓW DOTKNIĘTYCH SKUTKAMI WICHURY Z AGENCJI RESTRUKTURYZACJI I MODERNIZACJI  ROLNICTWA

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa może udzielić pomocy rolnikom ze zniszczonych terenów w wysokości do 300 tys. zł. W tym celu należy złożyć wniosek w Agencji o przyznanie wsparcia w ramach działania PROW 2007-13 noszącego nazwę "Przywracanie potencjału produkcji rolnej zniszczonego w wyniku wystąpienia klęsk żywiołowych oraz wprowadzenie odpowiednich działań zapobiegawczych".

Czytaj więcej...

Szkolenie z FIO

Stowarzyszenie „Solidarni w Partnerstwie”  zaprasza do uczestnictwa   w projekcie „Więcej wiadomości, więcej możliwości”, realizowanym w  ramach Priorytetu II. Sprawne organizacje pozarządowe w dobrym państwie. 1. Rozwój potencjału organizacji pozarządowych.

Czytaj więcej...

Komunikat - spis kontrolny

KOMUNIKAT

INFORMACJA DOTYCZĄCA SPISU KONTROLNEGO

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z zapisami ustawy z dnia 4 marca 2010 r. o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2011 r. (Dz. U. Nr 47, poz. 277), w dniach od 1 do 11 lipca 2011 r. zostanie przeprowadzony spis kontrolny.

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

Budowa kanalizacji w Grzymiszewie.

 

Termomodernizacja budynku po dwrocu.

 

Budowa punktu zbierania odpadów

 

facebook_page_plugin