INFOKIOSK W URZĘDZIE

Urząd Gminy i Miasta w Tuliszkowie jest jednym z trzech partnerów projektu „Sprawna gmina – gwarancją skuteczności działań i standardu świadczonych usług”, którego liderem jest Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu. W ramach realizacji projektu został zakupiony i  ustawiony w holu Urzędu Gminy i Miasta Tuliszków  Infokiosk Modus Base z oprogramowaniem InfoCannel, umożliwiający mieszkańcom dostęp do Internetu.

ANKIETA DLA MIESZKAŃCÓW

Wojewoda Wielkopolski zwraca się do wszystkich mieszkańców gminy z prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej zapotrzebowania użytkowników na usługi: telefonii stacjonarnej, Internetu szerokopasmowego oraz bezpłatnego lub za cenę niższą niż cena rynkowa Internetu, świadczonego w miejscach publicznych za pośrednictwem hotspotów. Ankieta dostępna jest na stronie internetowej http://wzk.poznan.uw.gov.pl//?q=node/5 oraz w załączniku poniżej. Wypełnioną ankietę należy przesłać na adres: Urząd Komunikacji Elektronicznej Departament Detalicznego Rynku Telekomunikacyjnego, ul. Kasprzaka 18/20, 01-211 Warszawa, bądź drogą elektroniczną - mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ankieta - pobierz

TRAGICZY WYPADEK

W dniu 11.10.2012 r.  w miejscowości  Wymysłów o godz. 17.30  w wypadku samochodowym zginęła 5 osobowa rodzina /trójka dzieci i rodzice// z terenu Gminy Malanów wracająca z pogrzebu z Rychwala.

 

Czytaj więcej...

HotSpot w Tuliszkowie

Od 1 września 2012 r. został uruchomiony bezpłatny dostep do sieci Internet /HOTSPOT/ w 2 punktach Tuliszkowa. Nadajniki znajdują się w Parku Miejskim i przy ZS w Tuliszkowie /stadion/. Dostawcą usługi jest Spółka INEA S.A.

POLECANY FOTOREPORTAŻ

Budowa kanalizacji w Grzymiszewie.

 

Termomodernizacja budynku po dwrocu.

 

Budowa punktu zbierania odpadów

 logii

facebook_page_plugin