Zaproszenie

Stowarzyszenie "Solidarni w Partnerstwie" zaprasza na wydarzenie promocyjne do Parku Miejskiego w Golinie - 12 maja 2012 r.

Czytaj więcej...

Przedszkole Tuliszków z wizytą w Urzędzie

 

4 kwietnia 2012 r.  dzieci z Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Tuliszkowie odwiedziły Urząd Gminy i Miasta aby złożyć życzenia Wielkanocne oraz zaprezentować krótki program artystyczny związany ze zbliżającymi się świętami. W podziękowaniu dzieci otrzymały wielkanocne jajka od Burmistrza GiM G. Ciesielskiego i gromkie brawa od pracowników.

Czytaj więcej...

Seminarium dla przedsiębiorców

12 kwietnia 2012 r. w godz. 10.00-14.00 w Cechu Rzemiosł Różnych w Turku, ul. Kaliska 47 odbędzie się bezpłatne seminarium dla przedsiębiorców powiatu tureckiego i  kolskiego  "Elastyczne formy zatrudnienia - korzyści dla pracodawców i pracowników". Celem seminarium jest praktyczne wskazanie pracodawcom nietypowych rozwiązań dotyczących zatrudnienia pracowników oraz zachęcenie do wdrożenia ich w życie w oparciu o polskie regulacje prawne. Przedstawienie korzyści wynikających z elastycznych form pracy zarówno dla pracodawców, jak i samych pracaowników. Pokazanie, jak z jednej strony zmneijszać koszty prowadzenia działalności gospodarczej, a z drugiej zwiekszać satysfakcję pracowników.

Czytaj więcej...

Otwarcie Punktów Przedszkolnych

W ramach projektu "Przedszkolaki górą" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków EFS
w ramach PO Kapitał Ludzki w dniu 02 kwietnia 2012 r. rozpoczęły działalność Punkty Przedszkolne w:
-  Kiszewach,
- Ogorzelczynie,
- Tarowej,
- Smaszewie.

Czytaj więcej...

Turniej Judo

 
01 kwietnia br. na Hali Sportowej w Tuliszkowie odbył się Powiatowy Turniej Judo dzieci. Organizatorem turnieju był Uczniowski Klub Sportowy  Judo Tuliszków. W turnieju udział wzięły kluby: UKS Górnik Konin, KSW Bushido Żychlin,Samuraj Gosławice i Konińskie Centrum Ju-Jitsu. Kościuszko Turek, Kasztelania  Brudzew i organizator - UKS Judo Tuliszków. Ogółem w turnieju udział wzięło około 100 zawodników. Walki odbywały się na dwóch matach, poszczególnych kategoriach wiekowych i  wagowych walczono systemem każdy z każdym i systemem brukselskim. Po zakończonym turnieju zawodnicy otrzymali  dyplomy i medale, które wręczali organizator turnieju i sędzia główny.

Czytaj więcej...

KIERMASZ WIELKANOCNY

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Tuliszkowie w dniu 31 marca 2012 r. w godzinach od 10.00 -13.00 zaprasza na Kiermasz Wielkanocny.

Czytaj więcej...

UWAGA ROLNICY - szkody mrozowe 2012!

UWAGA ROLNICY!

Urząd Gminy i Miasta w Tuliszkowie przyjmuje zgłoszenia szkód związanych z ujemnymi skutkami przezimowania spowodowane wymarznięciem, wymoknięciem, wyprzeniem lub wysadzeniem roślin przed dokonaniem przesiewów w pok. nr 27, w godz. 8.00 – 15.00.

POLECANY FOTOREPORTAŻ

Budowa kanalizacji w Grzymiszewie.

 

Termomodernizacja budynku po dwrocu.

 

Budowa punktu zbierania odpadów

 logii

facebook_page_plugin