Otwarcie Punktów Przedszkolnych

W ramach projektu "Przedszkolaki górą" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków EFS
w ramach PO Kapitał Ludzki w dniu 02 kwietnia 2012 r. rozpoczęły działalność Punkty Przedszkolne w:
-  Kiszewach,
- Ogorzelczynie,
- Tarowej,
- Smaszewie.

Czytaj więcej...

Turniej Judo

 
01 kwietnia br. na Hali Sportowej w Tuliszkowie odbył się Powiatowy Turniej Judo dzieci. Organizatorem turnieju był Uczniowski Klub Sportowy  Judo Tuliszków. W turnieju udział wzięły kluby: UKS Górnik Konin, KSW Bushido Żychlin,Samuraj Gosławice i Konińskie Centrum Ju-Jitsu. Kościuszko Turek, Kasztelania  Brudzew i organizator - UKS Judo Tuliszków. Ogółem w turnieju udział wzięło około 100 zawodników. Walki odbywały się na dwóch matach, poszczególnych kategoriach wiekowych i  wagowych walczono systemem każdy z każdym i systemem brukselskim. Po zakończonym turnieju zawodnicy otrzymali  dyplomy i medale, które wręczali organizator turnieju i sędzia główny.

Czytaj więcej...

KIERMASZ WIELKANOCNY

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Tuliszkowie w dniu 31 marca 2012 r. w godzinach od 10.00 -13.00 zaprasza na Kiermasz Wielkanocny.

Czytaj więcej...

UWAGA ROLNICY - szkody mrozowe 2012!

UWAGA ROLNICY!

Urząd Gminy i Miasta w Tuliszkowie przyjmuje zgłoszenia szkód związanych z ujemnymi skutkami przezimowania spowodowane wymarznięciem, wymoknięciem, wyprzeniem lub wysadzeniem roślin przed dokonaniem przesiewów w pok. nr 27, w godz. 8.00 – 15.00.

Warsztaty "Rodzina Bezpieczna Finansowo"

Narodowy Bank Polski i Fundacja Wspomagania Wsi zaprasza mieszkańców gmin Tuliszków Golina, Grodziec, Rychwał, Rzgów i Stare Miasto na bezpłatne warsztaty realizowane w ramach programu Edukacji Finansowej przez Stowarzyszenie „Solidarni w Partnerstwie”
„Rodzina Bezpieczna Finansowo”
szczegóły - pobierz

Akcja - Stypendia 2012/2013

Jeśli szukasz wsparcia swojego rozwoju, potrzebujesz dofinansowania na kursy językowe, artystyczne, zajęcia sportowe albo marzysz o wyjeździe do szkoły za granicą, weź udział w wiosennej AKCJI – STYPENDIA 2012/2013 i odwiedź portal mojestypendium.pl. Czeka tam na Ciebie wiele ofert stypendialnych.

Czytaj więcej...

KOMUNIKAT

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Turku przypomina o zakazie wypalania traw i suchych pozostałości roślin.
Komunikat

Przedszkolaki Górą

W związku z realizacją projektu "Przedszkolaki górą" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w GiM Tuliszków utworzone zostały 4 punkty przedszkolne w Smaszewie, Kiszewach, Tarnowie i Ogorzelczynie oraz w Przedszkolu w Tuliszkowie: grupa integracyjna i zajęcia teatralne, zajęcia z rytmiki anglojęzycznej, zajęcia logopedyczne, zajęcia integracji sensorycznej.
Szczegóły na stronie:
www.przedszkolaki-tuliszkow.pl

Czytaj więcej...

Turniej Wiedzy Pożarniczej

6 marca 2012 r. w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Tuliszkowie odbyły się Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

Budowa kanalizacji w Grzymiszewie.

 

Termomodernizacja budynku po dwrocu.

 

Budowa punktu zbierania odpadów

 logii

facebook_page_plugin