XXVI SESJA RADY MIEJSKIEJ W TULISZKOWIE

XXVI SESJA RADY MIEJSKIEJ W TULISZKOWIE

ZAWIADOMIENIE

Biuro Rady Miejskiej w Tuliszkowie informuje,

że w dniu  24 lutego 2017 r., o godz. 15.00 , w sali nr 25  Urzędu Gminy i Miasta ,

odbędzie się XXVI sesja Rady Miejskiej w Tuliszkowie.

Czytaj więcej...

VI NOCNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA GiM TULISZKÓW

VI Nocny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszków został rozegrany w nocy z 10 na 11 lutego br. w hali widowiskowo-sportowej. Jego zwycięzcami zostali Brukarze, którzy pokonali w finale Castoramę 2:1. Na trzecim miejscu rywalizację zakończyła Policja, wygrywając z drużyną Modus 5:1. Królem strzelców obwołano Patryka Janickiego (Modus), który aż siedem razy trafił do bramki, natomiast nagroda dla najlepszego bramkarza trafiła do Marcina Siepki (Castorama).

Czytaj więcej...

PODPISANIE UMOWY NA DOSTARCZENIE WOZÓW DLA OSP

Dnia 6 lutego 2017 roku odbyło się uroczyste podpisanie umowy na dostawę sześciu średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych z przedstawicielami gmin partnerskich oraz firmą MOTO-TRUCK Leszek Chmiel w ramach projektu pn. „Zakup sprzętu specjalistycznego do zapobiegania, likwidacji skutków klęsk żywiołowych i awarii środowiskowych dla jednostek OSP regionu Kalisko-Konińskiego”

Czytaj więcej...

INFORMACJA

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że ze względu na  zaplanowane  prace administracyjne na serwerach hostujących portale BIP,  BIP Urzędu Gminy i Miasta w Tuliszkowie od godziny 22.00 dnia 3.02.2017 do godziny 6.00 dnia 6.02.2017 roku będzie niedostępny.

INFORMACJA BURMISTRZA GMINY I MIASTA TULISZKÓW

Informacja Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszków o unieważnieniu otwartego konkursu ofert na dofinansowanie w formie wsparcia zadań realizowanych na rzecz mieszkańców Gminy i Miasta Tuliszków w zakresie: polityki społecznej, edukacyjnej opieki wychowawczej, kultury i ochrony dziedzictwa narodowego

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY