TULISZKOWSKI ROWER – BEZPIECZNY ROWER

KOMISARIAT POLICJI W TULISZKOWIE


Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Tuliszków!


Wraz z pierwszymi promieniami słońca na drogach Miasta i Gminy Tuliszków pojawiło się coraz więcej rowerzystów. Jak wiadomo to właśnie wiosną i latem ginie najwięcej jednośladów. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom oraz występującym zagrożeniom zachęcam, aby wziąć udział w programie „Tuliszkowski rower – bezpieczny rower”.

white 737190 640

Czytaj więcej...

CHODZENIE Z KURKIEM

SAM 5700

 Chodzenie z kurkiem to jeden z najradośniejszych wiosennych zwyczajów ludowych. Przypomniały go dzieci z Przedszkola im. Kubusia w Tuliszkowie, w którym realizowany jest program edukacji regionalnej „Tuliszków i okolice – moją małą Ojczyzną się szczycę”. Gromada przebierańców odwiedziła dziś, tj. 12 kwietnia, Urząd Gminy i Miasta.

Czytaj więcej...

URODZINY 100-LATKA w GOZDOWIE

Pan Jan Walczak z Gozdowa w gminie Tuliszków, w sobotę 8 kwietnia 2017 r. będzie obchodził 100. urodziny. Z tej okazji, w piątek 7 kwietnia, burmistrz gminy i miasta Grzegorz Ciesielski oraz Halina Patrzykąt – zastępca kierownika USC w Urzędu Gminy i Miasta oraz Agnieszka Warych – starszy pracownik socjalny Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tuliszkowie udali się do Gozdowa, gdzie złożyli jubilatowi najlepsze życzenia.

Czytaj więcej...

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI

Młodzi adepci sztuki żywego słowa wzięli udział w przesłuchaniach GMINNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO. 29 marca 2017 r. na scenie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Tuliszkowie wystąpiło 32 uczestników w dwóch kategoriach wiekowych.

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY