Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Jednostek OSP, Grzymiszew 2009

wtorek, 17, maj 2011
19 lutego 2009 r. na sali przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Grzymiszewie odbył się Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Jednostek OSP. Organizatorami turnieju był Urząd Gminy i Miasta w Tuliszkowie, Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego Związku OSP RP w Tuliszkowie oraz Zespół Szkolno Przedszkolny w Grzymiszewie. Sędziami zawodów byli Adam Kutkowski, Marcin Krucki, Tomasz Pałasz.

W turnieju udział wzięło 9 drużyn piłkarskich reprezentujących jednostki OSP z terenu gminy. Rozgrywki trwające 2 X 6 minut zostały przeprowadzone w 2 grupach, które wyglądały następująco:
Grupa I                                Grupa II
1.OSP Sarbicko                   1.OSP Ruda
2.OSP Smaszew                  2.OSP Kiszewy
3.OSP Tuliszków                  3.OSP Grzymiszew
4.OSP Piętno                       4.OSP Ogorzelczyn
5.OSP Wróblina         


W fazie grupowej przeprowadzono razem 16 meczy, podczas których wyłoniono po dwie drużyny z grupy, które przeszły do fazy finałowej. Z  grupy I na pierwszym miejscu wyszła OSP Sarbicko, a na drugim OSP Wróblina. Z grupy drugiej na pierwszej pozycji wyszła OSP Grzymiszew, natomiast na drugim miejscu OSP Ogorzelczyn. W fazie finałowej zdobywcy pierwszych miejsc w grupie grali o pierwsze i drugie miejsce w turnieju. Natomiast drużyny, które zajęły 2 pozycję w rozgrywkach grupowych grały o trzecie i czwarte miejsce w grupie. Tym samym o trzecie miejsce grały drużyny OSP Ogorzelczyn i OSP Wróblina. Po zaciekłym pojedynku wygrała OSP Wróblina zajmując 3 miejsce w turnieju. Finał rozegrały OSP Grzymiszew oraz OSP Sarbicko. W meczu tym OSP Sarbicko rozgromiła OSP Grzymiszew aż 9:2. Tym samym OSP Grzymiszew zaklasyfikował się jako druga drużyna turnieju, zaraz za mistrzami turnieju OSP Sarbicko.
Ostateczna klasyfikacja wyglądała następująco:
1 miejsce- OSP Sarbicko
2 miejsce- OSP Grzymiszew
3 miejsce- OSp Wróblina
4 miejsce- OSP Ogorzelczyn
5 miejsce- OSP Tuliszków
6 miejsce- OSP Ruda
7 miejsce- OSP Smaszew
8 miejsce- OSP Piętno
9 miejsce- Kiszewy
Król Strzelców - Domian Nowak (OSP Sarbicko)
Najlepszy bramkarz turnieju- Tomasz Raszewski (OSP Sarbicko)
Na samym końcu Burmistrz Tuliszkowa Grzegorz Ciesielski, Komendant Gminny Marek Mazurek oraz sędziowie Adam Kutkowski i Marcin Krucki dokonali wręczenia medali, dyplomów oraz nagród. Zwycięzca turnieju OSP Sarbicko otrzymała komplet strojów piłkarskich oraz Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszków.
Poprzez zwycięstwo OSP Sarbicko uzyskała również możliwość reprezentacji gminy Tuliszków na turnieju powiatowym.  Miejmy nadzieję, że osiągną tam sukces.

gthpn09 1 gthpn09 2 gthpn09

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin