Turniej Oyama Karate z okazji Dnia Dziecka

wtorek, 17, maj 2011
W Dojo Turkowskiego Klubu Karate 1 czerwca, odbył się Turniej z okazji Dnia Dziecka w Kata, w którym wzięła udział najmłodsza część członków Turkowskiego Klubu Karate. Startowało 52 zawodników reprezentujących sekcje w Turku, Tuliszkowie, Kłodawie, Przykonie i Grodźcu oraz sekcję Oyama Kasztelanii Brudzew, podzielonych na pięć kategorii. Na początku, systemem punktowym, wyłoniono po ośmiu ćwierćfinalistów spośród najliczniejszych kategorii – dzieci i dzieci starszych, a następnie we wszystkich kategoriach rozegrano bezpośrednie pojedynki systemem pucharowym. Wszystkie walki były mocno dopingowane oraz głośno oklaskiwane przez liczną rzeszę kibiców – rodziców, rodzeństwo oraz przyjaciół naszych zawodników. Podstawowy skład sędziowski na tych zawodach stanowili: Włodzimierz Rygiert – sędzia główny, Tomasz Adamkiewicz – sędzia centralny oraz Alicja Kozłowska i Marek Kruk – sędziowie boczni. W ramach obchodów Dnia Dziecka, również nasi juniorzy – już doświadczeni i utytułowani zawodnicy mogli sprawdzić się jako sędziowie, prowadząc walki finałowe w następującym składzie: Alicja Kozłowska – sędzia centralny, Paweł Wasiak i Sebastian Mrowicki – sędziowie boczni. Po zakończeniu pojedynków finałowych, wszystkie dzieci otrzymały słodki poczęstunek w postaci lodów oraz smacznych wypieków przygotowanych przez rodziców. Po poczęstunku nadeszła niecierpliwie oczekiwana ceremonia wręczania nagród – medali, dyplomów oraz upominków, która nie ominęła również tych, którym w tym dniu szczęście nie dopisało. Na zakończenie, wszyscy uczestnicy, wraz z rodzicami i instruktorami stanęli do wspólnej pamiątkowej fotografii. Turniej z okazji Dnia Dziecka był kolejną imprezą, która w miłej, choć rywalizacyjnej atmosferze, pozwoliła umocnić więzi rodziców, instruktorów oraz dzieci, które, na co dzień trenują w różnych sekcjach. Dziękujemy za okazaną pomoc i duże zaangażowanie w przygotowanie turnieju rodzicom: Arlecie Reśkiewicz, Emilii i Andrzejowi Maruchom, Dorocie Janiak, Urszuli Marek oraz Januszowi Purclowi. Turniej odbył się dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Turku i Urzędu Miejskiego w Turku.
Wyniki rywalizacji:
Kategoria dzieci: 1. miejsce – Anna Marucha (Turek)
2. miejsce – Igor Strzeliński (Kasztelania Brudzew)
3. miejsce – Kacper Bończak (Turek)
3. miejsce – Michał Forma (Przykona)
Kategoria dzieci starszych:
1. miejsce – Patrycja Macudzińska (Tuliszków)
2. miejsce – Sandra Reśkiewicz (Turek)
3. miejsce – Eryk Kasprzak (Grodziec)
3. miejsce – Adam Marucha (Turek)
Kategoria juniorów młodszych:
1. miejsce – Ewelina Lipińska (Kasztelania Brudzew)
2. miejsce – Kosma Kotschmarów (Tuliszków)
3. miejsce – Jakub Witkowski (Kłodawa)
3. miejsce – Przemysław Guźniczak (Grodziec)
Kategoria juniorów:
1. miejsce – Julian Kubiak (Kłodawa)
2. miejsce – Kamil Michałkiewicz (Kłodawa)
3. miejsce – Kamil Rudniak (Kłodawa)
3. miejsce – Mateusz Janiak (Turek)
Kategoria OPEN:
1. miejsce – Bartosz Purcel (Turek)
2. miejsce – Monika Lipińska (Kasztelania Brudzew)
3. miejsce – Brajan Hubiak (Turek)
3. miejsce – Eryk Strzeliński (Kasztelania Brudzew)
W Dojo Turkowskiego Klubu Karate 1 czerwca, odbył się Turniej z okazji Dnia Dziecka w Kata, w którym wzięła udział najmłodsza część członków Turkowskiego Klubu Karate.
Startowało 52 zawodników reprezentujących sekcje w Turku, Tuliszkowie, Kłodawie, Przykonie i Grodźcu oraz sekcję Oyama Kasztelanii Brudzew, podzielonych na pięć kategorii. Na początku, systemem punktowym, wyłoniono po ośmiu ćwierćfinalistów spośród najliczniejszych kategorii – dzieci i dzieci starszych, a następnie we wszystkich kategoriach rozegrano bezpośrednie pojedynki systemem pucharowym. Wszystkie walki były mocno dopingowane oraz głośno oklaskiwane przez liczną rzeszę kibiców – rodziców, rodzeństwo oraz przyjaciół naszych zawodników. Podstawowy skład sędziowski na tych zawodach stanowili: Włodzimierz Rygiert – sędzia główny, Tomasz Adamkiewicz – sędzia centralny oraz Alicja Kozłowska i Marek Kruk – sędziowie boczni. W ramach obchodów Dnia Dziecka, również nasi juniorzy – już doświadczeni i utytułowani zawodnicy mogli sprawdzić się jako sędziowie, prowadząc walki finałowe w następującym składzie: Alicja Kozłowska – sędzia centralny, Paweł Wasiak i Sebastian Mrowicki – sędziowie boczni. Po zakończeniu pojedynków finałowych, wszystkie dzieci otrzymały słodki poczęstunek w postaci lodów oraz smacznych wypieków przygotowanych przez rodziców. Po poczęstunku nadeszła niecierpliwie oczekiwana ceremonia wręczania nagród – medali, dyplomów oraz upominków, która nie ominęła również tych, którym w tym dniu szczęście nie dopisało. Na zakończenie, wszyscy uczestnicy, wraz z rodzicami i instruktorami stanęli do wspólnej pamiątkowej fotografii. Turniej z okazji Dnia Dziecka był kolejną imprezą, która w miłej, choć rywalizacyjnej atmosferze, pozwoliła umocnić więzi rodziców, instruktorów oraz dzieci, które, na co dzień trenują w różnych sekcjach. Dziękujemy za okazaną pomoc i duże zaangażowanie w przygotowanie turnieju rodzicom: Arlecie Reśkiewicz, Emilii i Andrzejowi Maruchom, Dorocie Janiak, Urszuli Marek oraz Januszowi Purclowi. Turniej odbył się dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Turku i Urzędu Miejskiego w Turku.
Wyniki rywalizacji:
Kategoria dzieci: 1. miejsce – Anna Marucha (Turek)
2. miejsce – Igor Strzeliński (Kasztelania Brudzew)
3. miejsce – Kacper Bończak (Turek)
3. miejsce – Michał Forma (Przykona)
Kategoria dzieci starszych:
1. miejsce – Patrycja Macudzińska (Tuliszków)
2. miejsce – Sandra Reśkiewicz (Turek)
3. miejsce – Eryk Kasprzak (Grodziec)
3. miejsce – Adam Marucha (Turek)
Kategoria juniorów młodszych:
1. miejsce – Ewelina Lipińska (Kasztelania Brudzew)
2. miejsce – Kosma Kotschmarów (Tuliszków)
3. miejsce – Jakub Witkowski (Kłodawa)
3. miejsce – Przemysław Guźniczak (Grodziec)
Kategoria juniorów:
1. miejsce – Julian Kubiak (Kłodawa)
2. miejsce – Kamil Michałkiewicz (Kłodawa)
3. miejsce – Kamil Rudniak (Kłodawa)
3. miejsce – Mateusz Janiak (Turek)
Kategoria OPEN:
1. miejsce – Bartosz Purcel (Turek)
2. miejsce – Monika Lipińska (Kasztelania Brudzew)
3. miejsce – Brajan Hubiak (Turek)
3. miejsce – Eryk Strzeliński (Kasztelania Brudzew)

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin