GMINNY PRZEGLĄD PIOSENKI DZIECIĘCEJ

piątek, 07, kwiecień 2017

4 kwietnia 2017 r. odbyła się kolejna edycja GMINNEGO PRZEGLĄDU PIOSENKI DZIECIĘCEJ. W konkursie zaprezentowało się 36 dzieci z gminnych placówek oświatowych: Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Tuliszkowie, Zespołu Szkół im. Powstańców 1863 r. w Tuliszkowie, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Grzymiszewie, Szkoły Podstawowej w Ogorzelczynie oraz jej oddziału przedszkolnego.

Prezentacje podzielono na cztery kategorie, które oceniła komisja artystyczna złożona z Mirosława Rojka – dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Tuliszkowie oraz Piotra Piechockiego – instruktora ds. muzycznych Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Ślesinie. Organizatorem przeglądu, który czuwał nad jego sprawnym przebiegiem był Jarosław Durkiewicz. Oto lista nagrodzonych i wyróżnionych:

Kategoria I – przedszkolaki i uczniowie oddziału „0”
1. Marcel Dróżdż (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grzymiszewie, op. Małgorzata Wągiel);
2. Paula Kłosińska i chórek: Aleksandra Łodożyńska, Laura Gascon Carreño, Amelia Durkiewicz, Martyna Rosiak i Dagmara Tabaka (Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Tuliszkowie, op. Anna Markiewicz);
3. Weronika Król (Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Tuliszkowie, op. Ewelina Antczak);
Wyróżnienia: Laura Selewska (oddział przedszkolny w Szkole Podstawowej w Ogorzelczynie, op. Marta Wróbel) oraz Martyna Rosiak, którą do konkursu przygotował Zbigniew Rosiak.

Kategoria II – klasy I-III
1. Julia Pacholska (Zespół Szkół w Tuliszkowie, op. Ewa Bartczak );
2. Adrianna Wenc (Zespół Szkół w Tuliszkowie, op. Małgorzata Wągiel);
3. Bartosz Maćkowski (Zespół Szkół w Tuliszkowie, op. Katarzyna Derucka);
Wyróżnienie: Oliwia Grzelczak (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grzymiszewie, op. Ewa Wągiel).

Kategoria III – klasy IV-VI
1. Natalia Iciek (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grzymiszewie, op. Wioletta Wasela);
2. Joanna Zamiatowska (Zespół Szkół w Tuliszkowie, op. Tomasz Maćkowski);
3. Zuzanna Urbaniak (Zespół Szkół w Tuliszkowie, op. Tomasz Maćkowski);
Wyróżnienia: Adrian Darul (Szkoła Podstawowa w Ogorzelczynie, op. Katarzyna Wojtkowiak); duet Adriana Gierałki i Kacpra Wawrzyniaka (Zespół Szkół w Tuliszkowie, op. Tomasz Maćkowski).

Kategoria IV – Gimnazjum
1. Izabela Osękowska (Zespół Szkół w Tuliszkowie, op. Tomasz Maćkowski);
2. Julia Wawrzyniak (Zespół Szkół w Tuliszkowie, op. Tomasz Maćkowski);
3. Paula Markiewicz (Zespół Szkół w Tuliszkowie, op. Tomasz Maćkowski).

 

  • FB_IMG_1491553932982
  • FB_IMG_1491553977044
  • FB_IMG_1491553993329

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY