TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU PO BYŁYM DWORCU AUTOBUSOWYM I PAWILONU SPORTOWEGO W TULISZKOWIE

SRODKI UE

Zakończyły się prace związane z termomodernizacją budynku po byłym dworcu autobusowym w Tuliszkowie. Inwestycja obejmowała m. in. Ocieplenie  ścian i stropodachów, wymianę okien i drzwi zewnętrznych, przebudowę systemów grzewczych i usprawnienie systemów przygotowania ciepłej wody użytkowej, wymianę oświetlenia na energooszczędne, a także montaż jednostek wytwarzania energii cieplnej z OZE. Całkowita wartość inwestycji to 586 576,73 zł.

dworzec PKS

W ramach realizowanego projektu trwają prace związane z termomodernizacją pawilonu sportowego przy ulicy Nortowskiej w Tuliszkowie. Prace obejmują m. in. ocieplenie ścian i stropodachów, wymianę okien i drzwi zewnętrznych, przebudowę systemów grzewczych i usprawnienie systemów przygotowania ciepłej wody użytkowej, a także montaż jednostek wytwarzania energii cieplnej z OZE. Ponadto wykonany zostanie kompleksowy remont obiektu wewnątrz. Całkowita wartość inwestycji to 695 089,15 zł.

pawilon sportowy

Prace związane z termomodernizacją budynku po byłym dworcu autobusowym i pawilony sportowego wykonuje Zakład Usług Budowlano – Remontowych „REMBUD”.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 -2020.

 

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin