Świętowanie Dnia Kobiet z Januszem Radkiem

środa, 28, luty 2018

Dzień Kobiet w gminie Tuliszków świętowany jest zawsze uroczyście. W tym roku dla wszystkich Pań zaśpiewa Janusz Radek – charyzmatyczny artysta, wybitny wokalista i kompozytor. Na koncert zatytułowany „Na głos i ręce” serdecznie zapraszamy 9 marca br. o godz. 18.00 do hali widowiskowo-sportowej przy ul. Nortowskiej.

2018 dzien kobiet plakat


Recital kameralny "Na głos i ręce" to projekt przygotowany dla publiczności szukającej w muzyce wrażliwości, ceniącej sobie estetyczne ozdobniki, ale też poszukującej w kolejnych kompozycjach chwili beztroskiego oddechu. To koncert będący niezwykłym, naznaczonym spontanicznością spotkaniem z Artystą. Wydarzenie, które swoją wyjątkowość czerpie z rodzących się na sali koncertowej emocji.


Podczas recitalu usłyszeć można najbardziej znane utwory wokalisty z całego dorobku artystycznego – począwszy od liryki krakowskiej, przez piosenki Czesława Niemena, własne kompozycje, czy te napisane do wierszy Haliny Poświatowskiej.


Wśród utworów znajdą się zatem m.in: “ja jestem wamp”, “Groszki i róże”, “Sur le ponte d’Avignone”, “Grande valse brillante”, “Tomaszów”, “Jaki kolor”, “Domek bez adresu”, ale
także “Scheila”, “Halina”,
 “Kiedy U-Kochanie” oraz w pełni autorskie kompozycje Janusza Radka.

 

Plakat

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin