W Koninie odbędzie się forum logistyczno-transportowe dla przedsiębiorców

poniedziałek, 12, marzec 2018

Konińskie spółki Grupy Konimpex we współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Koninie zapraszają przedstawicieli firm transportowych do uczestnictwa w Forum Logistyczno-Transportowym. Spotkanie odbędzie się 23 maja 2018 roku w Koninie. Forum skierowane jest do przewoźników transportu drogowego, właścicieli, przedstawicieli oraz menedżerów firm transportowych.Formuła wydarzenia:

STREFA EKSPERCKA
Na uczestników czekać będą specjaliści, eksperci m.in. z zakresu rozliczania i ewidencji czasu pracy kierowców, płac minimalnych w Unii Europejskiej oraz dostawcy produktów i usług, prezentujący rozwiązania wspierające skuteczniejsze, bezpieczniejsze i efektywniejsze prowadzenie działalności transportowej.

STREFA BIZNESOWA
To miejsce, w którym uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami Konimpex, Konimpex Chemicals, Fermintrade, Sine oraz szczegółowo zapoznać się z możliwościami współpracy.

Uczestnictwo jest w pełni darmowe.

Liczba miejsc jest ograniczona! Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 31.03.2018.

Więcej informacji o wydarzeniu można uzyskać kontaktując się bezpośrednio:
kom. +48 694 450 693, +48 694 450 435, lub pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Plakat (pobierz)

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin