Albert Jesiołkiewicz drugi na Domenica Cup w Chorwacji

środa, 14, marzec 2018

W dniu 10.03.2018 roku Chorwacka Organizacja IKO Matsushima była organizatorem międzynarodowego turnieju karate "Domenica Cup" w Sveta Nedelja. Uczestniczyło w nim 290 zawodników z 48 ośrodków szkoleniowych karate z 13 krajów: Austrii, Bośni i Hercegowiny, Estonii, Węgier, Włoch, Polski, Słowacji, Hiszpanii, Słowenii, Ukrainy, USA i Chorwacji. Wśród nich znalazła się pięcioosobowa reprezentacja IBK Polska w składzie Bartek Nazim, Bartek Branowski, Marysia Szymańska, Natalia Trębicka oraz Albert Jesiołkiewicz, zawodnik Wielkopolskiego Klubu Sportów Walki w Tuliszkowie.

 

2018 15 domenica cup 1

 


Turniej był silnie obsadzony. Aby wejść do strefy medalowej trzeba było wygrać 2-3 pojedynki, w zależności od kategorii wagowej. Doskonale spisał się zawodnik z Tuliszkowa, pokonując dwóch Węgrów. W finale spotkał się z zawodnikiem z Chorwacji, zajmując ostatecznie drugie miejsce.


Z zawodnikami przebywał Hanshi Tomasz Olejnik (8 dan) oraz sensei Jacek Szymański (1 dan). Wyjazd naszego zawodnika do Chorwacji, jak i jego przygotowania, były możliwe dzięki wsparciu IBK Polska państwu Arlecie i Grzegorzowi Jesiołiewiczą oraz panu Jakubowi Kowalczykowi z firmy IzoSerwis. WKSW Tuliszków serdecznie dziękuje wszystkim za pomoc i zaangażowanie. Osu!!!

Materiał nadesłany

 

 

2018 15 domenica cup 2

2018 15 domenica cup 3

2018 15 domenica cup 4

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin