Mistrzostwa Polski Sportów Walki w Wilkowicach

poniedziałek, 16, kwiecień 2018

2018 mistrzostwa w wilkowicach2W dniu 14 kwietnia br. w Wilkowicach odbyły się V Mistrzostwa Polski Sportów Walki. Uczestniczyło w nich kilkadziesiąt klubów z całej Polski, które rywalizowały w kickboxingu i karate full contact. Nie zabrakło tam również naszych zawodników z Tuliszkowa i Grzymiszewa, którzy zdobyli cztery medale, w tym tytuły Mistrzów i Wicemistrzów Polski oraz stanęli na trzecim miejscu podium.

 

 


Najlepiej wypadł, zajmując pierwsze miejsce: Kacper Grześkiewicz (Tuliszków). Drugie miejsce wywalczyli Filip Konefał (Grzymiszew) i Mateusz Konefał (Grzymiszew), a na trzecim znalazła się Julita Stanisławska (Tuliszków). Na dalszych pozycjach zostały sklasyfikowane Wiktoria Wypych i Maja Chojnacka. Kierownikiem i opiekunem grupy byli instruktorzy w osobach Daniela Pakuły i Ariela Więcławka.


– Zawodnicy spisali się bardzo dobrze, pokazali hart ducha i wolę walki w różnych konkurencjach sportowych w systemie walko kontaktowej. Jest to dobry sprawdzian przed Mistrzostwami Wielkopolski – podsumowuje Dariusz Jasiakiewicz z Klubu Sportów i Sztuk Walki w Turku.
Klub Sportów i Sztuk Walk składa podziękowania sponsorom i darczyńcom, którzy wsparli wyjazd na Mistrzostwa Polski: Burmistrzowi Tuliszkowa Grzegorzowi Ciesielskiemu, firmom LANKO z Dobrej i Maks Sport.

 

Materiał prasowy

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin