Łask: Zawody przebiegły zgodnie z planem

piątek, 15, czerwiec 2018

2018 karate laskW dniu 9 czerwca 2018 roku odbył się ogólnopolski turniej karate kyokushin i kickboxingu, w którym wystartowała czteroosobowa reprezentacja Klubu Sportów i Sztyk Walk z sekcji karate i Kickboxingu Tuliszków.

Plan został wykonany w 120 procentach. Zdobyliśmy 5 medali w kyokushin karate kyokushin full kontakt i 1 medale kickboxingu. Złoto wywalczyli: Julita Stanisławska, Filip Konefał, Filip Wawrzyniak. Na trzecim miejscu podium znalazł się: Kacper Wojtkowiak. W kickboxingu po raz pierwszy zwalczył Filip Konefał i zdobył trzecie miejsce.

Kierownikiem ekipy karate był Dariusz Jasiakiewicz, kickboxerów – Seweryn Wilczyński i Mateusz Pietrzak. Wszystkie koszty udziału w zawodach i przejazdu pokrył Zarząd Klubu, który składa podziękowania za wsparcie dla Burmistrza Tuliszkowa, Firmie Lanko, Maks Sport.