Urząd Statystyczny przeprowadzi badania ankietowe nt. podróży

czwartek, 05, lipiec 2018

2018 gus badanie podrozeUrząd Statystyczny w Poznaniu informuje, iż w dniach 1-20 lipca br. na terenie Gminy i Miasta Tuliszków, w wylosowanych gospodarstwach domowych, realizowane będzie badanie ankietowe „Uczestnictwo mieszkańców Polski podróżach”.

 

 

 

 

 

Celem tego badania jest zebranie danych o krajowych i zagranicznych wyjazdach członków gospodarstw domowych w II kwartale 2018 roku. Badanie dostarczy kompleksowej wiedzy o skali uczestnictwa mieszkańców Polski w podróżach, rodzajach wykorzystywanych usług turystycznych, poziomie wydatków związanych z podróżami.


Wywiad ankietowy zostanie przeprowadzony przez ankietera statystycznego, posiadającego legitymację wydaną przez właściwy urząd statystyczny. W przypadku wątpliwości, tożsamość ankieterów można potwierdzić kontaktując się z pracownikami Urzędu Statystycznego właściwego dla Państwa województwa.


Wykaz osób do kontaktu dostępny jest na stronie internetowej Głównego Urzędu Statystycznego: http://form.stat.gov.pl/BadaniaAnkietowe/2018/Kontakt.htm
a podstawowe informacje na temat badań ankietowych dostępne są pod adresem: http://form.stat.gov.pl/BadaniaAnkietowe/2018/index.htm.

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin