UKS Judo prowadzi nabór do sekcji. Nowością zajęcia z brazylijskiego jiu-jitsu

wtorek, 18, wrzesień 2018

2018 uks judo nabor wrzesienMasz dość zabiegania oraz stresu dnia codziennego i chcesz aktywnie odpocząć? A może chcesz by Twoje dziecko rozwijało się fizycznie podczas zabawy na macie? Przyjdź na trening judo w Uczniowskim Klubie Sportowym Judo w Tuliszkowie! Zapisy już od 5 roku życia!

 

 

 

 


Uczniowski Klub Judo w Tuliszkowie prowadzi nabory do sekcji Judo przez cały rok szkolny. Klub prowadzi zajęcia dostosowane do każdego wieku, w tym roku stworzyliśmy nową grupę gimnastyki podstawowej i akrobatyki sportowej dla dzieci w wieku 4-6 lat w grupie Funny

Judo, gdzie dodatkowo zajęcia prowadzone są jako zajęcia ogólnorozwojowe oraz gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej. W kolejnej grupie są dzieci w wieku 7-9 lat, dzieci ćwiczą gimnastykę podstawowa, akrobatykę sportową z elementami Judo, w grupie starszej powyżej 10 roku życia dzieci rozpoczynają trening Judo, w którym oczywiście nie brakuje ćwiczeń ogólnorozwojowych czy też gimnastycznych.
Judo jest olimpijską dyscypliną sportową wywodzącą się z japońskich zasad walki wręcz. Zaletą uprawiania tego sportu i jego zasadniczym celem jest ogólny rozwój fizyczny. W szczególności pomaga rozwinąć szybkość, wytrzymałość i koncentrację.

Od września tuliszkowski klub prowadzi także zajęcia Brazylijskiego Jiu-Jitsu, zajęcia przeznaczone są dla młodzieży i dorosłych i mają na celu podnieść sprawność fizyczną, naukę skutecznej samoobrony, sportowe emocje i możliwości startu w zawodach.

Treningi zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych odbywać się będą w Hali sportowej w Tuliszkowie na ulicy Nortowskiej 1.

Zajęcia Judo prowadzi licencjonowany trener Polskiego Związku Judo, mgr Michał Gaj, instruktor Judo, instruktor pływania, ratownik WOPR, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, specj. gimnastyka korekcyjno – kompensacyjna, posiadany aktualnie stopień I Dan Judo, III kyu Ju-Jitsu.
Zajęcia Brazylijskiego Jiu-Jitsu prowadzi Adam Nawrocki - zawodnik i instruktor BJJ, purpurowy pas pod Braulio Estima.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 782-560-182 lub 536355441, informacje znajdują się także na www.judotuliszkow.pl.

 

 

 

2

 

 

 

1

 

 

UKS Judo

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin