Profesjonalny e-Urząd w Tuliszkowie

wtorek, 02, październik 2018

2018 eurzad umowa 112 września burmistrz Grzegorz Ciesielski podpisał umowę na realizację projektu partnerskiego „Profesjonalne e-Urzędy w 10 jednostkach samorządu terytorialnego z powiatów kaliskiego, konińskiego i tureckiego”. Unijne pieniądze trafią także do gmin: Grodziec, Koźminek, Krzymów, Malanów, Rychwał, Rzgów, Stare Miasto, Ślesin oraz Żelazków.

 

 


Realizacja projektu przyczyni się do poprawy efektywności i wzrostu jakości świadczenia usług administracyjnych w urzędach jednostek samorządu terytorialnego. W ramach przedsięwzięcia instytucje otrzymają elektroniczne wsparcie, a kadry podniosą swoje kompetencje.

Dzięki zadaniu lepsza będzie dostępność do usług administracyjnych oraz informacji o lokalach użytkowych i nieruchomościach gruntowych przeznaczonych pod inwestycje. Nowoczesne rozwiązania zostaną także wdrożone w obsłudze podatków i opłat. Możliwe stanie się m.in. dokonywanie rozliczeń przez Internet, a mieszkańcom i przedsiębiorcom jeszcze prościej będzie uzyskać wiedzę o przebiegu i sposobie załatwienia sprawy. W ramach projektu swoje kompetencje doskonalić będą także kadry instytucji.

Realizacja projektu potrwa do końca 2019 roku, a jego całkowita wartość to 1 914 439,20 zł.

 

  • 2018_eurzad_umowa_1
  • 2018_eurzad_umowa_2
  • 2018_eurzad_umowa_3
  • 2018_eurzad_umowa_4
  • 2018_eurzad_umowa_5

Simple Image Gallery Extended

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin