Światowy Dzień Judo obchodzono także w Tuliszkowie

poniedziałek, 05, listopad 2018

2018 swiatowy dzien judo 0128 października został ogłoszony przez Międzynarodową Federację Judo Światowym Dniem Judo. W tym roku jego hasłem przewodnim była Przyjaźń.

 

 

 

 


Na całym świecie judocy obchodzili na różny sposób swoje święto, także sekcja Judo w Tuliszkowie uczciła ten wyjątkowy dzień. Ogłoszony został konkurs plastyczny w grupie Funny Judo i w grupie młodszej. Przyznano dodatkowo tzw. ,,nagrodę publiczności’’ Głosowanie odbyło się przez Internet, gdzie każdy mógł oddać głos na wybrany rysunek. Rywalizacja była duża, gdyż wiele prac zdobyło po ponad 200 głosów ale najwięcej głosów przypadło Ani Oblizajek z liczbą głosów 300!

Każdy z zawodników wykonał prace plastyczne, które zostały ocenione przez trenera sekcji. Podczas oceniania brano pod uwagę; techniki wykonania, rozmiar pracy, samodzielność. Podjąć decyzje było bardzo trudno, bo każdy z uczestników włożył dużo wysiłku w to, aby jego dzieło zostało najlepiej ocenione. Po długich naradach nagrodzone zostały najlepsze trzy prace. Wszyscy otrzymali dyplom uczestnictwa a najlepsi otrzymali książki, puzzle i małą słodkość. Na zajęciach nie zabrakło oczywiście gier, zabaw, gimnastyki, jak i technik Judo. World Judo Day 2018 w Tuliszkowie upłynął w miłej i przyjemnej atmosferze.
Więcej zdjęć na www.judotuliszkow.pl

Wyniki:
Grupa najmłodsza
1. Adam i Paweł Ignasiak
2. Jakub Zientek
3. Jakub Kąciak
Grupa młodsza:
1. Mateusz Durski
2. Kacper Zając
3. Natalia Zając
Nagroda publiczności:
Anna Oblizajek

 

Trener sekcji
- Michał Gaj

 

  • 2018_swiatowy_dzien_judo_01
  • 2018_swiatowy_dzien_judo_02
  • 2018_swiatowy_dzien_judo_03
  • 2018_swiatowy_dzien_judo_04
  • 2018_swiatowy_dzien_judo_05
  • 2018_swiatowy_dzien_judo_06
  • 2018_swiatowy_dzien_judo_07

Simple Image Gallery Extended

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin