WKSW Turek - Tuliszków na III Ogólnopolskim Turnieju Karate w Bydgoszczy

poniedziałek, 05, listopad 2018

2018 turniej karate w bydgoszczy 0127 października 2018 r. w Bydgoszczy odbył się III Ogólnopolski Turniej Karate Young OyamaS Cup. Wzięło w nim udział 255 zawodników z 24 ośrodków z Polski. Hasłem turnieju było „Karate przeciwko narkotykom”. Organizatorem zawodów był Bydgoski Klub Kyokushin Karate z sensei Jarosław Remus 3 dan na czele.

W turnieju wystartowała czwórka zawodników WKSW Tuliszków zdobywając trzy medale. Warto dodać aby wejść do strefy medalowej trzeba było wygrać dwie walki. Medale dla Tuliszkowa zdobyli pierwsze miejsce w kategorii juniorów 17-18 lat (75 kg) zdobył Albert Jesiołkiewicz. Drugie miejsce w kategorii chłopców do 9 lat (25 kg) zdobył Antoni Głowiński. Drugie miejsce w kategorii chłopców do 9 lat- 30 kg zdobył Aleks Wiktorski. Czwarty z naszych zawodników, Kacper Michalak chłopcy do 11 lat (+ 45 kg) po dobrej walce musiał uznać wyższość przeciwnika i zakończył udział w turnieju na eliminacjach.

Z zawodnikami przebywał sensei Tomasz Adamkiewicz (3 dan). Wyjazd na zawody był możliwy dzięki wsparciu pana Jakuba Kowalczyka z firmy IzoSerwis Sp. z o.o. za co serdecznie dziękujemy.