Burmistrz Krzysztof Roman wręczył listy gratulacyjne sportowcom z UKS "JUDO" Tuliszków.

poniedziałek, 28, październik 2019

 

DSC 0204 Copy

Burmistrz Krzysztof Roman wręczył listy gratulacyjne sportowcom z UKS "JUDO" Tuliszków.

 

 

 

Burmistrz Krzysztof Roman wręczył listy gratulacyjne sporowcom z UKS "JUDO" Tuliszków, którzy odnieśli sukces podczas Mistrzostw Polski Młodzików w Jastrzębiu Zdroju.

 

DSC 0206 Copy

 

Burmistrz złożył gratulacje Natalii Poprawskiej, która zdobyła brązowy medal w mistrzostwach oraz Julii Kocimskiej, która zajęła V miejsce. Podziękowania wręczył Janowi Antoniewiczowi, Wiktorii Drożak i Katarzynie Konieczka.

DSC 0201 Copy

 

  • DSC_0200_Copy
  • DSC_0201_Copy
  • DSC_0202_Copy
  • DSC_0203_Copy
  • DSC_0204_Copy
  • DSC_0205_Copy
  • DSC_0206_Copy

Simple Image Gallery Extended

Mistrzostwa Polski Młodzików odbyły się w dniach 19-20 października w Jastrzębiu Jest to najważniejsza impreza dla danej kategorii wiekowej. Organizatorem imprezy był Polski Związek Judo, Ministerstwo Sportu i Turystyki, miasto Jastrzębie Zdrój, Śląski Związek Judo oraz Klub Judo Koka Jastrzębie.

Na matach zgromadziło się 438 zawodników z całej Polski, którzy w tych dniach przyjechali po jedno, zdobyć medal w najważniejszej imprezie i być jednym z najlepszych w Polsce. Cel przyświecał jeden ale wiadomo, że nie każdemu będzie dane być na podium. Z takim samym celem na Mistrzostwa Polski udali się zawodnicy UKS Judo Tuliszków.

Tuliszkowska sekcja Judo na Mistrzostwa wystawiła pięcioro zawodników; Natalia Poprawska, Julia Kocimska, Wiktoria Drożak, Katarzyna Konieczka i Jan Antoniewicz. W pierwszym dniu startowała Natalia Poprawska, pierwsze dwie walki wygrane przez Natalie doprowadziły ją do trzeciej rundy gdzie przez techniczny błąd wpadła w trzymanie i przegrała pojedynek, w repasażach pokonała dwie zawodniczki i dotarła do bloku finałowego gdzie w walce o brązowy medal zmierzyła się z zawodniczka z Bytomia, w drugiej minucie Natalia wykonała akcje na ippon i mogła cieszyć się z brązowego medalu Mistrzostw Polski.W drugim dniu jako pierwsza wystartowała Julia Kocimska, swoją pierwszą walkę mimo prowadzenia i kontrolowania walki po małym błędzie poniosła porażkę ale w repasażach pokonała zawodniczki i dostała się do bloku finałowego walcząc o brązowy medal, walka niestety nie ułożyła się po myśli Julii i ostatecznie zajęła piąte miejsce. Wiktoria Drożak, Katarzyna Konieczka i Jan Antoniewicz niestety odpadli po walkach eliminacyjnych.

Materiał prasowy UKS JUDO TULiszków

natalia

 

POLECANY FOTOREPORTAŻ

Budowa kanalizacji w Grzymiszewie.

 

Termomodernizacja budynku po dwrocu.

 

Budowa punktu zbierania odpadów

 logii

facebook_page_plugin