Komunikat Zakładu Gospodarki Komunalnej w Tuliszkowie.

środa, 14, październik 2020

pobrane 1

 

Komunikat Zakładu Gospodarki Komunalnej w Tuliszkowie.

 

 

 

 

Zakład Gospodarki Komunalnej w Tuliszkowie  zwraca się z prośbą o samodzielne dokonanie odczytu i podanie wskazań wodomierza telefonicznie pod nr tel. 63 2793013 lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Informacja dotyczy mieszkańców ulic: Targowa, OSP, Plac Floriański, Floriańska, Mickiewicza, Plac Wolności, Poznańska, Krótka, Poprzeczna, Kasprzaka, Dąbrowskiego, Nortowska, Jabłonna, Leśna, Łąkowa i Kopernika.  

Zwracamy się z prośbą o przekazanie odczytów w terminie do dnia 19.10.2020r.  

W razie nieprzekazania informacji o aktualnym stanie wodomierza w ww. terminie  Zakład Gospodarki Komunalnej w Tuliszkowie skorzysta z prawa wystawienia faktur na podstawie średniego zużycia obliczonego w oparciu o wcześniejsze okresy rozliczeniowe.

Powyższa prośba wynika z wstrzymania dokonywania bezpośrednich odczytów wodomierzy przez inkasenta z powodu realnego zagrożenia rozprzestrzeniania się COVID19.

                                                                               

Dokonując odczytu wodomierza należy podawać tylko czarne cyfry (czytane od lewej strony licznika, łącznie z zerami), które oznaczają zużycie wody w pełnych metrach sześciennych.

POLECANY FOTOREPORTAŻ

Budowa kanalizacji w Grzymiszewie.

 

Termomodernizacja budynku po dwrocu.

 

Budowa punktu zbierania odpadów

 logii

  DPR Tablica RFIL

facebook_page_plugin