Gminny Dzień Dziecka

poniedziałek, 21, marzec 2011

2 czerwca o 15:00 w strugach deszczu rozpoczął się Gminny Dzień Dziecka. Rozpoczął Burmistrz Gminy i Miasta Tuliszków Gzegorz Ciesielski który wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Piotrem Hryniukiem przywitali wszystkich przybyłych, a w szczególności dzieci.

Podczas częstowania cukierkami rozpoczęły się występy. Jako pierwsza wystapiła grupa taneczna prowadzona przez Panią Bożenę Pielesiak, która tańczyła do piosenek śpiewanych przez Magdaleny Ferko, Wiktorii Obrębskiej i Wioletty Pigulskiej.

Kolejnym punktem programu był pokaz grupy tanecznej prowadzonej przez Zbigniewa Wojtkowiaka i Katarzynę Szczap która w kilku wejściach zaprezentowała rock`n`rolla, jive`a, mambo i walca angielskiego.

Dwie piosenki zaśpiewały Justyna Wieczorkiewicz i Marta Wieczorkiewicz. Po ich występie na scenę weszła grupa taneczna działająca przy świetlicy w Krepie, prowadzona przez Martę Kunicką. Przy akompaniamencie zespołu "Debowiacy" z Sompolna grupa zaprezentowała tańce ludowe:"Poleczkę" i "Kujawiaczka".

W międzyczasie można było samemu wykonać biżuterię na stoisku świetlicy TOP SECRET. Panie Justyna Michalak i Julia Cymer pomagały wszystkim chętnym wykonać wisiorki, korale i bransoletki. Obok w stoisku Forum Kobiet w Tuliszkowie klaun malował twarze. Wraz z klaunem dzieci zabawiały bajkowe postacie: księżniczka na szczudłach, tygrysek i zielony słoń.

O 17:00 na scenę weszła Krystyna Giżowska z repertuarem dla Dzieci, która zaprezentowała utwory dla dzieci ze swojej płyty "Kosmiczna Deskorolka". Piosenkarka świetnie zintegrowała zebrane dzieci, włączając je do wspólnej zabawy na scenie. Pomogły jej w tym bajkowe postacie, które razem z dziećmi tańczył, bawiąc się przy piosenkach Krystyny Giżowskiej.

O 19:00 Krystyna Giżowska zaśpiewała dla dorosłych. W delikatnym deszczu i pod parasolkami zebrani razem z nią spiewali jej najwieksze przeboje. Na sam koniec poproszona przez publiczność, Krystyna Giżowska zabisowała śpiewając 3 piosenki.

Po koncercie Krystyny Giżowskiej odbyła się dyskoteka trwająca do północy. Część przewidzianych atrakcji przeniesiono na późniejszy termin, jako iż pogoda uniemożliwiła ich realizację.

dd1 dd3
dd5 dd6
dd7 dd8
dd9 dd4
dd2

 


POLECANY FOTOREPORTAŻ

Budowa kanalizacji w Grzymiszewie.

 

Termomodernizacja budynku po dwrocu.

 

Budowa punktu zbierania odpadów

 logii

  DPR Tablica RFIL

facebook_page_plugin