Dzień Edukacji Narodowej

środa, 16, październik 2013

11 października 2013 r. Gminny Dzień Edukacji Narodowej. Organizatorem uroczystości była GiM Tuliszków a gospodarzen ZSP i Gimnazjum w Grzymiszewie. Burmistrz GiM G. Ciesielski podziękował nauczycielom za ich pracę, poświęcenie i serce wkładane każdego dnia w wychowanie młodego pokolenia  oraz za to, że inwestują w siebie, dzięki czemu Gmina ma dobrze wykształconą kadrę. W uroczystościach uczestniczyli nauczyciele czynni i emeryci, pracownicy obsługowi jak i emeryci oraz zaproszeni goście.

Dzień Nauczyciela był okazją nie tylko do spotkania i wspólnego świętowania ale również do wręczenia nagród za osiągnięcia dydaktyczno – wychowawcze i opiekuńcze oraz aktywne uczestnictwo w realizacji zadań organizacyjnych szkoły w roku szkolnym 2012/2013. Nagrody te otrzymali: Małgorzata Wągiel, Grażyna Boczula, Iwona Bartczak, Mariola Kuśmierkiewicz, Renata Marciniak, Kornelia Lewandowska, Grażyna Wojdak, Mariola Rosiak i  Beata Nejman.

Upominki i podziękowania otrzymali również dyrektorzy szkół i przedszkoli: Halina Wenc, Jolanta Werkowska, Marianna Skubiszewska, Małgorzata Krucka, Izebela Gradecka, Krzysztof Konieczka oraz dyr. GZEAO Barbara Kozłowska.

Gości bawił Kabaret Stasiaka.

W roku szkolnym 2012/2013 w GiM Tuliszków zatrudnionych było 134 nauczycieli.

Zdjęcia w zakładce Galeria/2013/DEN

POLECANY FOTOREPORTAŻ

Budowa kanalizacji w Grzymiszewie.

 

Termomodernizacja budynku po dwrocu.

 

Budowa punktu zbierania odpadów

 logii

  DPR Tablica RFIL

facebook_page_plugin