Konkurs Plastyczny - rozstrzygnięcie

czwartek, 09, styczeń 2014

W dniu 7 stycznia 2014r. został rozstrzygnięty Gminny Konkurs Plastyczny pod hasłem „Zapobiegamy Pożarom”.

Przedmiotem konkursu były prace w dziedzinie malarstwa, rysunku, grafiki, tkactwa, rzeźby, metaloplastyki, na temat związany z ochrona przeciw pożarową np;

  • udział strażaków w likwidacji pożarów,
  • udział strażaków w akcjach ratownictwa drogowego i wodnego,
  • wykonywanie zadań związanych z ratownictwem ekologicznym i medycznym,
  • zwalczanie klęsk żywiołowych i zagrożeń ekologicznych,
  • udział w zawodach sportowo-pożarniczych,
  • historia pożarnictwa, działalność prewencyjna, kulturalna oraz inne formy aktywności

i społecznego zaangażowania.

Do eliminacji gminnych wpłynęło ponad 120 prac z przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów. Komisja konkursowa wyróżniła następujące prace;

W pierwszej kategorii ( Przedszkola) ;

1. Oliwii Krupczyk - Punkt Przedszkolny w Kiszewach

2. Martyny Paruszewskiej – Przedszkole w Grzymiszewie

3. Anieli Marucha - Przedszkole w Grzymiszewie

4. Michaliny Janiak – Przedszkole w Tuliszkowie

5. Wiktorii Ćwiek – Oddział Przedszkolny w Ogorzelczynie

W kategorii drugiej (klasy 1-3 szkół podstawowych);

1.Patrycji Patrzykąt –Szkoła Podstawowa w Ogorzelczynie kl. II

2. Piotra Kubki – Szkoła Podstawowa w Grzymiszewie kl.IIIa

3. Jakuba Kraski - Szkoła Podstawowa w Grzymiszewie kl.II

4. Pauliny Reszel - Szkoła Podstawowa w Grzymiszewie kl.III

W kategorii trzeciej (klasy 4-6);

1. Mileny Wawrzyniak – Szkoła Podstawowa w Grzymiszewie kl. IV

2. Adrianny Nowakowskiej-Szkoła Podstawowa w Ogorzelczynie kl.IV

3. Zuzanny Szczap – Szkoła Podstawowa w Tuliszkowie kl. VIa

4. Klaudiusza Janiszewskiego - Szkoła Podstawowa w Tuliszkowie kl.Va

5.Patrycji Kozłowskiej - Szkoła Podstawowa w Ogorzelczynie kl.VI

W kategorii czwartej (gimnazjum);

1. Joanny Bocian – Gimnazjum w Grzymiszewie kl. IIIb.

2. Stelli Hoch - Gimnazjum w Grzymiszewie kl. III.

3. Dżesiki Biegańskiej - Gimnazjum w Grzymiszewie kl. II.

Spośród prac wyróżnionych Komisja konkursowa   przekazała do eliminacji powiatowych do Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera następujące prace;

  1. Oliwii Krupczyk - Punkt Przedszkolny w Kiszewach
  2. Jakuba Kraski - Szkoła Podstawowa w Grzymiszewie
  3. Patrycji Kozłowskiej - Szkoła Podstawowa w Ogorzelczynie
  4. Stelli Hoch - Gimnazjum w Grzymiszewie   

  • DSC_0568
  • DSC_0569
  • DSC_0570
  • DSC_0571
  • DSC_0573
  • DSC_0574
  • DSC_0575
  • DSC_0576

Simple Image Gallery Extended

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin