Sylwester w Tuliszkowie

poniedziałek, 28, marzec 2011
31 grudnia z okazji Sylwestra Miejsko-Gminny Dom Kultury w Tuliszkowie oraz Urzą Gminny i Miasta Tuliszków przygotowały dla mieszkańców gminy powitanie Nowego Roku.
Mieszkańcy gminy Tuliszków rozpoczeli Powitanie Nowego Roku już o 22:30 na placu przy Urzędzie Gminy i Miasta w Tuliszkowie.
Oficjalnie imprezę rozpoczął dyrektor M-GOK w Tuliszkowie- Mirosław Rojek. Na specjalnie przygotowanej scenie pracownicy M-GOK w Tuliszkowie- Jarosław Durkiewicz oraz Marcin Siepka specjalnie dla zebranych "serwowali" muzyczne hity z ostatnich lat.
Tuż przed północą życzenia na Nowy 2008 rok złożył Grzegorz Ciesielski- burmistrz Gminy i Miasta Tuliszków- życząc wszystkim aby nowy rok był pełen pomyślności i sukcesów.
Równo o północy w całym Tuliszkowie rozległ się huk korków od szampana oraz fajerwerków. Tuliszkowskie niebo rozświetliły kolorowe fajerwerki i rozbrzmiały ponownie dźwięki muzyki.
Nowy rok powitało wspólnie około sześciuset mieszkańców naszej gminy, którzy składali sobie nawzajem życzenia i cieszyli się wspólnie z nadejścia nowego roku. Wielu z nich wzięło udział w sylwestrowym konkursie zorganizowanym przez Urząd G. i M. Tuliszków, polegającym na wrzuceniu kartki z adresem do butelki po szampanie i pozostawienie jej w specjalnie przygotowanych koszach. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 13 stycznia 2008 r. podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Po przywitaniu Nowego Roku rozpoczęła się zabawa taneczna, która trwała do godziny 1:30.
31 grudnia z okazji Sylwestra Miejsko-Gminny Dom Kultury w Tuliszkowie oraz Urzą Gminny i Miasta Tuliszków przygotowały dla mieszkańców gminy powitanie Nowego Roku.
Mieszkańcy gminy Tuliszków rozpoczeli Powitanie Nowego Roku już o 22:30 na placu przy Urzędzie Gminy i Miasta w Tuliszkowie.
Oficjalnie imprezę rozpoczął dyrektor M-GOK w Tuliszkowie- Mirosław Rojek. Na specjalnie przygotowanej scenie pracownicy M-GOK w Tuliszkowie- Jarosław Durkiewicz oraz Marcin Siepka specjalnie dla zebranych "serwowali" muzyczne hity z ostatnich lat.
Tuż przed północą życzenia na Nowy 2008 rok złożył Grzegorz Ciesielski- burmistrz Gminy i Miasta Tuliszków- życząc wszystkim aby nowy rok był pełen pomyślności i sukcesów.
Równo o północy w całym Tuliszkowie rozległ się huk korków od szampana oraz fajerwerków. Tuliszkowskie niebo rozświetliły kolorowe fajerwerki i rozbrzmiały ponownie dźwięki muzyki.
Nowy rok powitało wspólnie około sześciuset mieszkańców naszej gminy, którzy składali sobie nawzajem życzenia i cieszyli się wspólnie z nadejścia nowego roku. Wielu z nich wzięło udział w sylwestrowym konkursie zorganizowanym przez Urząd G. i M. Tuliszków, polegającym na wrzuceniu kartki z adresem do butelki po szampanie i pozostawienie jej w specjalnie przygotowanych koszach. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 13 stycznia 2008 r. podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Po przywitaniu Nowego Roku rozpoczęła się zabawa taneczna, która trwała do godziny 1:30.
s2007
s2007 1

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin