Pobiegli pod flagą biało-czerwoną

2018 bieg po flage2 m2 maja w Tuliszkowie odbył się Bieg po Flagę. W ten sposób organizacje sportowe działające na terenie gminy uczciły setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości i państwowe święto. Uczestnicy pokonali dwuipółkilometrową trasę ulicami Tuliszkowa.

 

 

 

Czytaj więcej...

II Tuliszkowska Majówka Motocyklowa za nami

2018 majowka motocyklowa wybrane 042 CopySezon motoryzacyjny możemy uznać za otwarty. 1 maja 2018 r. odbyła się druga edycja Tuliszkowskiej Majówki Motocyklowej. W wydarzeniu uczestniczyli miłośnicy jednośladów z całego subregionu konińskiego. We wtorkowe popołudnie na stadion przy ul. Nortowskiej zjechało ponad 400 lśniących maszyn.

 

 

Czytaj więcej...

W Wielkopolsce możliwe burze

ostrzezenie burze z grademW ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego nr 17 z dnia 03.05.2018 r. wydanego przez IMGW Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu.

 

 

 

Czytaj więcej...

MGBP zaprasza do udziału w Grze Ulicznej „Bitwa o flagę”

2018 bitwa o flage logoMiejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Tuliszkowie zaprasza do udziału w „Bitwie o Flagę”. Zadaniem uczestników zabawy jest przejście trasy i odwiedzenie zlokalizowanych na trasie punktów, w których należy wykonać przewidziane zadania. Zwycięzcami zabawy zostaną gracze, którzy przejdą wyznaczoną trasę i wykonają wszystkie zadania w jak najkrótszym czasie.

 

Czytaj więcej...

Medalowe występy zawodników UKS Judo w turnieju Okami Cup

2018 okami cup oborniki 02W niedzielę, 22 kwietnia judocy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie walczyli na tatami w Obornikach Śląskich. W 6 edycji Okami Cup turnieju judo dla dzieci i młodzików udział wzięło blisko 500 judoczek i judoków z 30 klubów z województw: opolskiego, wielkopolskiego, lubuskiego oraz dolnośląskiego.

 

 

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Tuliszkowską Majówkę Motocyklową

2018 majowka motocyklowa1 maja odbędzie się druga edycji Tuliszkowskiej Majówki Motocyklowej. Otwarcie sezonu motoryzacyjnego odbędzie się na stadionie miejskim przy ul. Nortowskiej. Dla miłośników jednośladów przygotowano wiele atrakcji, ale nie tylko oni spędzą miło czas.

 

 

 

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin