Akcja - Stypendia 2012/2013

Jeśli szukasz wsparcia swojego rozwoju, potrzebujesz dofinansowania na kursy językowe, artystyczne, zajęcia sportowe albo marzysz o wyjeździe do szkoły za granicą, weź udział w wiosennej AKCJI – STYPENDIA 2012/2013 i odwiedź portal mojestypendium.pl. Czeka tam na Ciebie wiele ofert stypendialnych.

Czytaj więcej...

KOMUNIKAT

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Turku przypomina o zakazie wypalania traw i suchych pozostałości roślin.
Komunikat

Przedszkolaki Górą

W związku z realizacją projektu "Przedszkolaki górą" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w GiM Tuliszków utworzone zostały 4 punkty przedszkolne w Smaszewie, Kiszewach, Tarnowie i Ogorzelczynie oraz w Przedszkolu w Tuliszkowie: grupa integracyjna i zajęcia teatralne, zajęcia z rytmiki anglojęzycznej, zajęcia logopedyczne, zajęcia integracji sensorycznej.
Szczegóły na stronie:
www.przedszkolaki-tuliszkow.pl

Czytaj więcej...

Turniej Wiedzy Pożarniczej

6 marca 2012 r. w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Tuliszkowie odbyły się Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Czytaj więcej...

Dzień Kobiet

W czwartek, 8 marca na Sali Bankietowej zorganizowany został Gminny Dzień Kobiet dla mieszkanek GiM Tuliszków.
Impreza została zorganizowana przez  Miejsko Gminny Dom Kultury  i Giminę i Miasto Tuliszków.
Na tegoroczne spotkanie przybyło ok. 200 mieszkanek naszej gminy.  Wszystkim przybyłym paniom życzenia złożył Burmistrz Gminy i Miasta G. Ciesielski oraz Przewodniczący Rady Miejskiej T. Maćkowski. Upominki dla pań przygotowali uczestnicy zajęć świetlicy Domino działającej przy MGOK. Była kawa, herbata i Rogaliki Kasztelańskie. Gwiazdą programu był koncert zespołu TARZAN BOY. Panie bawiły się wyśmienicie. Już w tym roku zapraszamy Panie na Gminny Dzień Kobiet w przyszłym roku.

Czytaj więcej...

IV edycja Konkursu "Polska Wieś - Dziedzictwo i Przyszłość"

Fundacja Rozwoju Polskiego Rolnictwa ogłosiła IV edycję konkursu na prace dotyczące polskiego rolnictwa i obszarów wiejskich pod nazwą "Polska wieś - dziedzictwo i przyszłość". Konkurs został objęty patronatem honorowym Polskiego Komitetu ds. UNESCO. Celem konkursu jest promocja polskiego rolnictwa.

Czytaj więcej...

Komunikat - ostrzeżenie

Ostreżenie - od godz. 23.00 w dniu 14.02.2012 do godz. 17.00 dnia 15.02.2012 r. przewiduje się zawieje i zamiecie śnieżne spowodowane silnym wiatrem.
Kominukat,meteo.12

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin