Konkurs Fotograficzny

Lokalna Organizacja Turystyczna "Marina" oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie przypominaja o trwającej IV Edycji Konkursu Fotograficznego pn. "Subregion koniński w barwach jesienno - zimowych". Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na uroki Ziemi Konińskiej, a w szczególności na jej walory przyrodnicze, kulturowe i historyczne.

Czytaj więcej...

Gminny Dzień KObiet

8 marca 2013 r. na sali OSP w Tuliszkowie Gmina i Miasto Tuliszków oraz Miejsko Gminny Ośrodek Kultury zorganizowali z okazji święta kobiet  Gminny Dzień Kobiet. Życzenia wszystkim paniom tym obecnym na sali i tym nieobecnym złożył Burmistrz i Przewodniczący Rady Miejskiej. Dla pań z bogatym repertuarem wystąpiły przedszkolaki, chór „Vocallis”  i  Jerzy Połomski.

Czytaj więcej...

Turniej Wiedzy POżarniczej

1 marca 2013 r. w MGOK odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Do Eliminacji gminnych zgłosiło się 10 zawodników ze szkól podstawowych i 10 zawodników z gimnazjów z terenu GiM Tuliszków.

Czytaj więcej...

Forum Rolnicze

01 marca 2013 r. o godz. 10-tej w sali Zajazdu Staropolskiego w Olszówce odbędzie się Forum Rolnicze Powiatów Tureckiego, Konińskiego, Kolskiego i Słupeckiego - pobierz

Nowy System Gospodarowania Odpadami Komunalnymi

Od 01 lipca 2013 r. zacznie obowiązywać nowy system gospodarowania odpadami komunalnymi. Gmina przejmie władztwo nad gospodarką odpadową i odpowiedzialność za zagospodarowanie wszystkich odpadów komunalnych powstających na terenie gminy. Obowiązkiem mieszkańców i właścicieli nieruchomości niezamieszkałych jest złożenie do 15 marca br. deklaracji określającej sposób zbierania odpadów komunalnych.

Czytaj więcej...

Otwarty konkus ofert - rozstrzygnięcie

Zarządzenie Burmistrza GiM Tuliszków z dnia 14.02.2013 r. Nr 0055.6.2013 w sprawie podziału dotacji  z budżetu GiM Tuliszków na 2013 r. dla organizacji pozarządowych na realizację zadań publicznych - pobierz

Załącznik nr 1 do Zarządzenia Nr 0055.6.2013 Burmistrza GiM Tuliszków z dnia 14.02.2013 r. - pobierz

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin