Zbiórka Odpadów Wielkogabarytowych

W dniach 19,24 i 26 października 2013 r. odbędzie się jednorazowa zbiórka odpadów wielkogabarytowych. Informacja i harmonogram - pobierz

Dodatkowa informacja dotyczaca filolii po kiszonkach i miejscu odbioru odpadów - pobierz

Konkurs Fotograficzny

Zarząd Województwa Wielkopolskiego zaprasza do udziału w Konkursie fotograficznym pn. „Wielkopolska rodzina w obiektywie” realizowanego pod hasłem „Moje rodzeństwo – Lubię to!”.

Czytaj więcej...

KONKURS NA LOGO GMINY TULISZKÓW

Zapraszamy osoby prawne i fizyczne (posiadające pełną zdolność do podejmowania czynności prawnych) do składania ofert na przygotowanie logo Gminy Tuliszków.

Celem konkursu jest wyłonienie najbardziej atrakcyjnego i artystycznie wartościowego logo, które będzie miało zastosowanie w materiałach informacyjnych i promocyjnych Gminy. Zainteresowanych odsyłamy do zamieszczonego poniżej regulaminu i formularza zgłoszeniowego.

Regulamin - pobierz

Formularz - pobierz

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

Trwa rekrutacja uzupełniająca dzieci do Punktów Przedszkolnych w Tarnowie, Ogorzelczynie, Smaszewie i  Kiszewach w ramach projektu „Przedszkolaki górą”.

Regulamin uczestnictwa w projekcie i dokumenty rekrutacyjne można pobrać na stronie internetowej www.przedszkolaki-tuliszkow.pl  w zakładce „Rekrutacja” lub w Punkcie Informacyjnym Urzędu GiM w Tuliszkowie.

Zgłoszenia należy złożyć  do dnia 23 sierpnia br. w Punkcie Informacyjnym Urzędu GiM w Tuliszkowie lub u  koordynatora projektu /pok. Nr 28/.

POLECANY FOTOREPORTAŻ

Budowa kanalizacji w Grzymiszewie.

 

Termomodernizacja budynku po dwrocu.

 

Budowa punktu zbierania odpadów

 logii

facebook_page_plugin