Pożyczka JEREMIE - spotkanie informacyjne

18 czerwca 2013 r. o godz. 16-tej w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury w Tuliszkowie odbędzie się spotkaie informacyjne "Pożyczka JEREMIE - efektywny sposób na finansowanie działalności gospodarczej dla przedsiębiorców oraz osób zamierzających otworzyć działalność gospodarczą - pobierz

2 maja 2013 r. - dzień wolny

UWAGA: 2 maja 2013 r. jest dniem wolnym od pracy w Urzędzie Gminy i Miasta w Tuliszkowie. Dzień ten zostanie odpracowany w dniu 11 maja 2013 r.

Honorowy tytuł - Samorządowiec Spółdzielca

W dniu 9 kwietnia 2013 r. w Sali Portretowej Galerii Porczyńskich  w Warszawie  wręczono wyróżnienia laureatom Konkursu Samorządowiec - Spółdzielca.  Konkurs ten  ogłoszony został przez Krajową Radę Spółdzielczą i redakcję magazynu „Tęcza Polska” już po raz dziesiąty.  Krajowa Rada Spółdzielcza wyróżniania w ten sposób  samorządowców zasłużonych dla współpracy ze spółdzielczością. W ten sposób nagradza tych przedstawicieli samorządów lokalnych, a także urzędów, samorządowych i państwowych, którzy z przychylnością i zrozumieniem patrzą na działalność spółdzielni na ich terenach. Konkurs „Samorządowiec - Spółdzielca”, którego finał tradycyjnie odbywa się pod koniec marca, ma uhonorować   życzliwość i docenianie roli spółdzielczości w lokalnym środowisku.
W tym roku  Krajowa Rada Spółdzielcza takie wyróżnienie   Honorowy tytuł  „ Samorządowiec Spółdzielca” wręczyła  m. in. Burmistrzowi GiM Grzegorzowi Ciesielskiemu.

 

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

Budowa kanalizacji w Grzymiszewie.

 

Termomodernizacja budynku po dwrocu.

 

Budowa punktu zbierania odpadów

 logii

facebook_page_plugin