Piłkarską jesień rozpocznie Turniej o Puchar Burmistrza

2018 turniej o puchar burmistrza mKończy się lato i wakacje, ale rozpoczyna piłkarska jesień! Już 2 września zapraszamy do udziału w Turnieju o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszków. W rozgrywkach mogą wziąć udział dorośli i młodzież od 16 roku życia. Zgłoszenia drużyn przyjmowane są do 29 sierpnia 2018 r.

 

 

Czytaj więcej...

Plac Powstańców Styczniowych 1863 r. wypięknieje

2018 rewaloryzacja pl powstancow 1 00Kompozycyjne uporządkowanie przestrzeni, nowa nawierzchnia z kostki brukowej, elementy małej architektury oraz nasadzenia o wyrazistym, geometrycznym układzie i barwach zmieniających się wraz porami roku. Tak zmieni się Plac Powstańców Styczniowych w Tuliszkowie. Właśnie rozpoczęła się jego rewaloryzacja.

 

 

Czytaj więcej...

Mistrzyni olimpijska w judo przeprowadzi trening dla dzieci

2018 uks judo zajecia z aneta szczepanska mUczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie serdecznie zaprasza dzieci w wieku 5-10 lat na otwarte zajęcia z medalistą Igrzysk olimpijskich p. Anetą Szczepańska. Trening z Mistrzem Judo w ramach ,,Wakacji z Judo’’ odbędzie się 17 sierpnia br. w hali widowiskowo-sportowej w Tuliszkowie (ul. Nortowska 1).

 

Czytaj więcej...

Umowa na montaż instalacji fotowoltaicznych podpisana!

2018 fotowoltaika umowa z wykonawca 02Dzisiaj w Rychwale w imieniu samorządów Rychwała, Tuliszkowa, Goliny i Wierzbinka została podpisana umowa z generalnym wykonawcą projektu instalacji systemów fotowoltaicznych. Dokument sygnowano w obecności Macieja Sytka – członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego.

 

Czytaj więcej...

Agata 1600 rozpoczęła pracę

2018 nowa zamiatarka 01Od dzisiaj na ulicach Tuliszkowa i w pozostałych miejscowościach gminy będzie można zobaczyć zamiatarkę Agata 1600. Nowy nabytek Zakładu Gospodarki Komunalnej przeznaczony jest do utrzymania w czystości dróg, placów, parkingów o utwardzonej powierzchni oraz do odśnieżania.

 

 

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin