Przedszkolaki Górą

W związku z realizacją projektu "Przedszkolaki górą" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w GiM Tuliszków utworzone zostały 4 punkty przedszkolne w Smaszewie, Kiszewach, Tarnowie i Ogorzelczynie oraz w Przedszkolu w Tuliszkowie: grupa integracyjna i zajęcia teatralne, zajęcia z rytmiki anglojęzycznej, zajęcia logopedyczne, zajęcia integracji sensorycznej.
Szczegóły na stronie:
www.przedszkolaki-tuliszkow.pl

Czytaj więcej...

Turniej Wiedzy Pożarniczej

6 marca 2012 r. w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Tuliszkowie odbyły się Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Czytaj więcej...

Dzień Kobiet

W czwartek, 8 marca na Sali Bankietowej zorganizowany został Gminny Dzień Kobiet dla mieszkanek GiM Tuliszków.
Impreza została zorganizowana przez  Miejsko Gminny Dom Kultury  i Giminę i Miasto Tuliszków.
Na tegoroczne spotkanie przybyło ok. 200 mieszkanek naszej gminy.  Wszystkim przybyłym paniom życzenia złożył Burmistrz Gminy i Miasta G. Ciesielski oraz Przewodniczący Rady Miejskiej T. Maćkowski. Upominki dla pań przygotowali uczestnicy zajęć świetlicy Domino działającej przy MGOK. Była kawa, herbata i Rogaliki Kasztelańskie. Gwiazdą programu był koncert zespołu TARZAN BOY. Panie bawiły się wyśmienicie. Już w tym roku zapraszamy Panie na Gminny Dzień Kobiet w przyszłym roku.

Czytaj więcej...

IV edycja Konkursu "Polska Wieś - Dziedzictwo i Przyszłość"

Fundacja Rozwoju Polskiego Rolnictwa ogłosiła IV edycję konkursu na prace dotyczące polskiego rolnictwa i obszarów wiejskich pod nazwą "Polska wieś - dziedzictwo i przyszłość". Konkurs został objęty patronatem honorowym Polskiego Komitetu ds. UNESCO. Celem konkursu jest promocja polskiego rolnictwa.

Czytaj więcej...

Komunikat - ostrzeżenie

Ostreżenie - od godz. 23.00 w dniu 14.02.2012 do godz. 17.00 dnia 15.02.2012 r. przewiduje się zawieje i zamiecie śnieżne spowodowane silnym wiatrem.
Kominukat,meteo.12

Gala Samorządowa

09 lutego w Sali Bankietowej odbyła się Gala Samorządowa GiM Tuliszków, na której podsumowano rok 2011, 30 lecie Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury i 15-lecie Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz wręczono wiele wyróżnień i podziękowań.

Czytaj więcej...

Ferie

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury przygotował program na ferie zimowe, które rozpoczynają się 13 lutego
i potrwają dwa tygodnie. Warto ten czas spędzić aktywnie, w ciekawy sposób i w atmosferze dobrej zabawy.

Zapraszamy dzieci i młodzież do domu kultury i udział w zajęciach teatralnych, tanecznych, muzycznych
i plastycznych.

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

Budowa kanalizacji w Grzymiszewie.

 

Termomodernizacja budynku po dwrocu.

 

Budowa punktu zbierania odpadów

 logii

facebook_page_plugin