Po fali upałów mogą przyjść burze

2018 ostrzezenie meteo 9 sierpniaW ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego nr 22, wydanego 09.08.2018 r. przez IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu.

 

 

 

Czytaj więcej...

„Zaczarowany świat operetki i musicalu” przed dworkiem

2018 koncert operetkowy 12 08 m12 sierpnia 2018 r. o godz. 18.00, przed zabytkowym dworkiem, siedzibą Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Tuliszkowie, odbędzie się koncert pt.„Zaczarowany świat operetki i musicalu”. Tym razem do „zaczarowanego świata operetki i musicalu” poprowadzą nas Agnieszka Wawrzyniak (sopran) i Bartosz Kuczyk (tenor).

 

Czytaj więcej...

Biesiada na ludową nutę

DSC 0002 CopyWiernie odtwarzają ludowe brzmienia albo folklor jest dla nich tylko źródłem inspiracji, ale łączy ich muzyczna pasja i szacunek do tradycji. W Biesiadzie na Ludowo wzięło udział ponad stu pięćdziesięciu wykonawców z subregionu konińskiego. XVII edycja przeglądu odbyła się w niedzielę, 5 sierpnia 2018 r. w tuliszkowskim amfiteatrze.

 

 

Czytaj więcej...

Będzie upalnie

2018 ostrzezenie meteo 7 sierpniaW ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego wydanego 07.08.2018 r. przez IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu.

 

 

 

Czytaj więcej...

IMGW ostrzega przed burzami i gradem

2018 ostrzezenie meteo 26 lipcaW ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego wydanego 26.07.2018 r. przez IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu.

 

 

 

Czytaj więcej...

Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego

logo tuliszkow stronaRodzaj zadania publicznego: Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu. Tytuł zadania publicznego: "Organizacja obozu sportowego Judo dla dzieci, młodzieży z terenu Gminy i Miasta Tuliszków”. Oferent: Uczniowski Klub Sportowy Judo.

 

 

Czytaj więcej...

Spotkanie ws. stypendiów pomostowych dla tegorocznych maturzystów

 

2018 stypendia pomostowe logo

27 lipca 2018 r. w siedzibie Stowarzyszenia Solidarni w Partnerstwie w Starym Mieście odbędzie się spotkanie informacyjne dla tegorocznych maturzystów z obszaru działania LGD, tj. gmin: Golina, Grodziec, Rychwał, Rzgów, Stare Miasto i Tuliszków zainteresowanych uzyskaniem stypendium na I rok studiów.

 

 

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin