IMGW ostrzega: burze z gradem

burza5W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego wydanego 26.06.2018 r. przez IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu.

 

 

 

Czytaj więcej...

Rolnicy będą mogli złożyć wniosek o szacowanie szkód

2018 suszaBurmistrz Gminy i Miasta Tuliszków informuje o możliwości zgłaszania strat powstałych w gospodarstwach rolnych, z powodu suszy.
Wnioski o oszacowanie należy składać w punkcie informacyjnym Urzędu Gminy i Miasta Tuliszków. Wnioski będą przyjmowane od 27 czerwca 2018 r. do 10 lipca 2018 r. w godz. 8.00 – 14.30.

 

Czytaj więcej...

Latem zapraszamy na „Popołudnia muzyczne”

2018 muzyczne popoludniaW letnie niedzielne popołudnia zapraszamy do słuchania muzyki na żywo. Lipiec rozpocznie koncert światowych przebojów w wykonaniu Sylwii Strugińskiej i Mirosława Niewiadomskiego. W sierpniu do zaczarowanego świata operetki i musicalu zabiorą publiczność Agnieszka Wawrzyniak i Bartosz Kuczyk. W miesiącu tym odbędzie się także Biesiada na Ludowo. Wakacje zakończy zabawa przy muzyce na Gminno-Parafialnych Dożynkach w Grzymiszewie.

Czytaj więcej...

Aktywne wakacje z UKS Judo

2018 wakacje z uks judo mUczniowski Klub Sportowy Judo Tuliszków w okresie wakacyjnym zaprasza dzieci w wieku od 5 do 10 lat do udziału w zajęciach sportowo-rekreacyjnych i wycieczkach. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 782 560 182.

 

 

Czytaj więcej...

Piknik Czerwcowe Nepomuki w Piętnie

2018 czerwcowe nepomuki mFigury św. Jana Nepomucena, nazywane swojsko nepomukami, stawiane były najczęściej przy mostach i nad wodą. Rzeźba świętego, który chronić miał przed powodzią i wzburzoną wodą znajduje się m.in. w a małej wysepce w odnowionym parku w Piętnie. W tym urokliwym miejscu 24 czerwca odbędzie się, organizowany przez Stowarzyszenie „Wspólnota” w Piętnie, Piknik Czerwcowe Nepomuki. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online!

2018 rejestracja dziecka online mNa zarejestrowanie narodzin dziecka rodzice mają 21 dni od dnia wystawienia karty urodzenia. Do tej pory mieli tylko jedną opcję – wizyta w urzędzie. Od 1 czerwca mają wybór – pędzić do urzędu czy spędzić ten czas z nowym członkiem rodziny.

 

 

Czytaj więcej...

Uwaga! Możliwe burze z gradem

burzowoW ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego nr 25 wydanego dnia 21.06.2018 r. przez IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu.

 

 

 

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin