STOP POŻAROM TRAW

Komenda Powiatowa Straży Pożarnej w Turku informuje o rozpoczętej kampani medialnej "STOP pożarom traw" zainicjowanej przez Komendanta Głównego PSP. W ramach kampanii uruchomiona została strona internetowa www.stoppozaromtraw.pl , na której znajdują się materiały informacyjne oraz ulotki i plakaty edukacyjne.

Czytaj więcej...

TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ OLDBOYÓW

                                                        2017 turniej oldboyow plakat2

 W najbliższą sobotę w hali widowiskowo-sportowej zagrają drużyny: z Liśca Wielkiego, Rychwała, Słodkowa, Starego Miasta, Tuliszkowa i Turku. Pierwszy gwizdek rozlegnie się o godz. 16.00. Organizatorami rozgrywek są Gmina i Miasto Tuliszków i Oldboys Tuliszków.

Czytaj więcej...

SPOTKANIE Z DORADCAMIA ENERGETYCZNYMI Z WFOŚiGW W POZNANIU

W piątek 10 marca br. w budynku Urzędu Gminy i Miasta Tuliszków odbyło się spotkanie mieszkańców z doradcami energetycznymi z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu. Głównym tematem spotkania była możliwość uzyskania przez mieszkańców informacji dotyczących otrzymania dofinansowania na: termomodernizację budynków mieszkalnych jednorodzinnych w ramach projektu „TERMO–2017” oraz wymianę źródła ciepła w budynkach jednorodzinnych i lokalach mieszkalnych w ramach projektu „PIECYK–2017”.

Czytaj więcej...

GMINNY DZIEŃ KOBIET 2017

17156094 1443736395671057 4209563855334129354 n

Gminny Dzień Kobiet z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W środę, 8 marca, hala widowiskowo-sportowa wypełniła się po brzegi, a bisów na zakończenie imprezy było kilka. Niemal dwugodzinne widowisko muzyczno-kabaretowe pt. „Ładne oczy masz”, które przygotowano z okazji święta, nawiązywało do twórczości Czerwonych Gitar.

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY