STOWARZYSZENIE "SOLIDARNI W PARTNERSTWIE" ZAPRASZA NA SZKOLENIA

Stowstopka sswparzyszenie „Solidarni w Partnerstwie” zaprasza serdecznie przedstawicieli organizacji pozarządowych z obszaru działania, tj. gmin: Golina, Grodziec, Rychwał, Rzgów, Stare Miasto i Tuliszków na szkolenia pn. „ Ochrona danych osobowych w organizacji” oraz „Zarządzanie organizacją”, które odbędą się w dniach 9 i 10 marca br. w Starym Mieście. Szczegółowe informacje dostępne na poniższych plakatach.

 

Czytaj więcej...

DOFINANSOWANIE Z WFOŚIGW DLA OSÓB FIZYCZNYCH NA PRZEDSIĘWZIĘCIA W ZAKRESIE OSZCZĘDNOŚCI ENERGII I POPRAWY EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ – SPOTKANIE INFORMACYJNE

fundusz

W związku z planowanymi naborami wniosków na rok 2017 w ramach Programów Priorytetowych dla osób fizycznych przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu Urząd Gminy i Miasta w Tuliszkowie organizuje spotkanie mieszkańców Gminy i Miasta Tuliszków z Doradcą Energetycznym WFOŚiGW.

Czytaj więcej...

ORSZAK ZAPUSTNIKÓW

SAM 5645

     

 

Orszak zapustników odwiedził 28 lutego br.Urząd Gminy i Miasta Tuliszków, by obwieścić koniec karnawału. W barwnej gromadzie przebierańców była cyganka, turoń, koza, kominiarz, diabeł, panna młoda, dziad i baba oraz śmierć.

 

 

 

 

Czytaj więcej...

OGÓLNOKRAJOWY KONKURS BEZPIECZNE GOSPODARSTWO ROLNE

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego  zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych  do udziału w XV edycji  Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Od 2003 r Konkurs organizowany jest przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Agencją Nieruchomości Rolnych i Państwową Inspekcją Pracy. Honorowy patronat nad XV edycją Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

Czytaj więcej...

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA

KOMUNIKAT KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W TURKU

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Poczucie bezpieczeństwa należy do podstawowych potrzeb każdego człowieka i ma decydujący wpływ na funkcjonowanie każdej społeczności. Dlatego ważnym jest tworzenie narzędzi, które pozwolą na rzetelne i czytelne zidentyfikowanie i przedstawienie, w tym społecznościom lokalnym, skali i rodzaju zagrożeń oraz instytucji współodpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY