OGÓLNOKRAJOWY KONKURS BEZPIECZNE GOSPODARSTWO ROLNE

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego  zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych  do udziału w XV edycji  Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Od 2003 r Konkurs organizowany jest przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Agencją Nieruchomości Rolnych i Państwową Inspekcją Pracy. Honorowy patronat nad XV edycją Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

Czytaj więcej...

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA

KOMUNIKAT KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W TURKU

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Poczucie bezpieczeństwa należy do podstawowych potrzeb każdego człowieka i ma decydujący wpływ na funkcjonowanie każdej społeczności. Dlatego ważnym jest tworzenie narzędzi, które pozwolą na rzetelne i czytelne zidentyfikowanie i przedstawienie, w tym społecznościom lokalnym, skali i rodzaju zagrożeń oraz instytucji współodpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Czytaj więcej...

XXVI SESJA RADY MIEJSKIEJ W TULISZKOWIE

XXVI SESJA RADY MIEJSKIEJ W TULISZKOWIE

ZAWIADOMIENIE

Biuro Rady Miejskiej w Tuliszkowie informuje,

że w dniu  24 lutego 2017 r., o godz. 15.00 , w sali nr 25  Urzędu Gminy i Miasta ,

odbędzie się XXVI sesja Rady Miejskiej w Tuliszkowie.

Czytaj więcej...

VI NOCNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA GiM TULISZKÓW

VI Nocny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszków został rozegrany w nocy z 10 na 11 lutego br. w hali widowiskowo-sportowej. Jego zwycięzcami zostali Brukarze, którzy pokonali w finale Castoramę 2:1. Na trzecim miejscu rywalizację zakończyła Policja, wygrywając z drużyną Modus 5:1. Królem strzelców obwołano Patryka Janickiego (Modus), który aż siedem razy trafił do bramki, natomiast nagroda dla najlepszego bramkarza trafiła do Marcina Siepki (Castorama).

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY