Pobiegli pod flagą biało-czerwoną

2018 bieg po flage2 m2 maja w Tuliszkowie odbył się Bieg po Flagę. W ten sposób organizacje sportowe działające na terenie gminy uczciły setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości i państwowe święto. Uczestnicy pokonali dwuipółkilometrową trasę ulicami Tuliszkowa.

 

 

 

Czytaj więcej...

Medalowe występy zawodników UKS Judo w turnieju Okami Cup

2018 okami cup oborniki mW niedzielę, 22 kwietnia judocy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie walczyli na tatami w Obornikach Śląskich. W 6 edycji Okami Cup turnieju judo dla dzieci i młodzików udział wzięło blisko 500 judoczek i judoków z 30 klubów z województw: opolskiego, wielkopolskiego, lubuskiego oraz dolnośląskiego.

 

 

Czytaj więcej...

Weź udział w Biegu z Flagą

2018 bieg z flaga flagaNie masz jeszcze planów na majówkę? Lubisz biegać? Weź udział w Biegu po Flagę zainicjowanym przez MGKS Tulisia Tuliszków, Uczniowski Klub Sportowy Judo Tuliszków, sekcje tuliszkowską i grzymiszewską Klubu Sportów i Sztuk Walki w Turku oraz Wielkopolski Klub Sportów Walki w Tuliszkowie.

 

 

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Polski Sportów Walki w Wilkowicach

2018 mistrzostwa w wilkowicach2

W minioną sobotę, 22 kwietnia 2017 roku w Wilkowicach koło Włocławka odbyły się V Otwarte Mistrzostwa Polski Thratlonu Sztuk Walki. W zawodach startowało ponad dwustu zawodników reprezentujących różne style walki. wśród których znaleźli się podopieczni klubów działających na terenie gminy Tuliszków.

 

 

Czytaj więcej...

Organizatorzy zapraszają na turniej w Tuliszkowie

2018 turniej judo z okazji odz niepodleglosciOgólnopolski Turniej Judo Dzieci i Młodzików z Okazji Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Zawody zostaną rozegrane w kategoriach dzieci najmłodszych (2009-2010), młodszych (2007-2008), starszych (2005-2006) i młodzików (2003-2004). Gościem specjalnym imprezy będzie Rafał Kubacki, olimpijczyk, mistrz świata, Europy i kraju.

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin