W TULISZKOWIE ROZEGRANO KOLEJNY TURNIEJ KOZPN

18 lutego br. w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Nortowskiej rozegrano turniej Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w kategorii Żak F2. Do Tuliszkowa przybyło dziewięć zespołów z naszego subregionu. Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna LKS-u Ślesin, która w finale pokonała Młodego Górnika Konin. Trzecie miejsce na podium zajęła Tulisia 1.

 

2018 turniej zak 02

Czytaj więcej...

VII NOCNY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA GMINY I MIASTA TULISZKÓW

Gmina i Miasto Tuliszków zaprasza na VII Nocny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszków. Będzie to kolejna odsłona rywalizacji drużyn piłkarskich reprezentujących lokalne przedsiębiorstwa, która to już na stałe wpisała się w kalendarz imprez sportowych Gminy i Miasta.

W tym roku drużyny zagraja dodatkowo w bardzo szczytnym celu. Podczas turnieju odbędzie się zbiórka charytatywna na leczenie Michała Jędro syna Pani Marty Jędro. U dziecka wykryto skomplikowaną wadę serca - zespół Fallota. Operacja odbędzie się w Niemczech, wykona ją zespół Profesora Edwarda Malca. Zbiórkę charytatywną przeprowadzi Stowarzyszenie „Razem dla dzieci”.

 

plakat turniej nocny 2018 2

 

Pobierz - regulamin i karta zgłoszenia drużyny

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin