VI OTWARTE MISTRZOSTWA JUDO DZIECI I MŁODZIKÓW

Już 9 kwietnia (niedziela) odbędą się VI Otwarte Mistrzostwa Judo Dzieci i Młodzików. Organizatorem imprezy jest Uczniowski Klub Sportowy ,,Judo” oraz Urząd Gminy i Miasta w Tuliszkowie. Zapraszamy na halę sportową w Tuliszkowie na godzinę 11.00. Ogólnopolski turniej odbędzie się dla kategorii wiekowych: młodzik, dzieci starsze, dzieci młodsze i dzieci najmłodsze.

Plakat oficjalny

Czytaj więcej...

PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW I MŁODZICZEK JUDO

18 marca w Suchym Lesie k/ Poznania odbył się Puchar Polski Młodzików i Młodziczek. Impreza organizowana przez Polski Związek Judo, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, Starostę Powiatu Poznańskiego i Gimnazjon Suchy Las. Impreza zgromadziła ok. 400 zawodników i zawodniczek z Polski i Rosji.

Czytaj więcej...

MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI KYOKUSHIN W WALKACH FULL KONTAKT

18 marca 2017 roku w Wadowicach odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kyokushin w walkach full kontakt . Organizatorami imprezy był International Union Kyokushin. Do walki stanęło ponad 150 zawodników z czołowych polskich klubów i zawodnicy z zagranicy w tym z Ukrainy, Grecji, reprezentujący Organizacje Kyokushin, Seido, Shinkyokushin i KyodoKyokushin.

Czytaj więcej...

TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ OLDBOYÓW

18 marca br. w hali widowiskowo-sportowej w Tuliszkowie swoje umiejętności piłkarskie zaprezentowali oldboye. W turnieju piłkarskim do rywalizacji stanęły zespoły z następujących miejscowości: Liśca Wielkiego, Rychwała, Słodkowa, Starego Miasta, Tuliszkowa i Turku. Rozgrywki rozpoczęły się o godzinie 16. Każda z drużyn rozegrała po 5 spotkań. Najbardziej pasjonujący okazał się ostatni pojedynek, w którym padło aż 13 bramek. Drużyna z Rychwała pokonała ekipę ze Słodkowa 9:4. Jako, że drużyny rywalizowały w systemie „każdy z każdym”, o zwycięstwie w turnieju zdecydowała liczba zdobytych punktów.

Czytaj więcej...

MISTRZOSTWA POLSKI ZACHODNIEJ W KARATE

reprezentacja Tuliszkowa

W dniu 11 marca 2017 roku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Zachodniej Kyokushin Karate PFKK, których organizatorem był Wielkopolski Klub Karate Kyokushin kierowany przez Daniela Pakułę 2 dan. Zawody rozegrano w konkurencji walk kontaktowych z podziałem na kategorie wiekowe i wagowe.

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin