ŚWIĄTECZNY TURNIEJ JUDO

19 grudnia Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie organizował Świąteczny Turniej Judo oraz Turniej Gimnastyczny.

1

W turniejach brały udział dwie grupy. Pierwsza grupa, czyli  Funny judo, w której turniej odbył się na zasadzie ćwiczeń z gimnastyki podstawowej, gdzie wybrane ćwiczenia podlegające ocenie każdy uczestnik musiał wykonać w odpowiedni sposób. W drugiej grupie, przeprowadzony został turniej judo, gdzie zawodnicy zostali podzieleni ze względu na wagę i wiek. Turniej miał charakter świąteczny, dlatego też tego dnia nie liczył się wynik, a sam udział w rywalizacji. Każdy uczestnik spotkania opuszczał sale z uśmiechem na twarzy. W tym dniu nikt nie był przegrany, wygrali wszyscy, swą odwagą i walecznością na turnieju. Poświecenie i starania dzieci zostały docenione i każdy z uczestników po zakończonych zmaganiach na tatami otrzymał medal i dyplom.

Trener sekcji
 Michał Gaj

GALA MISTRZÓW MIESZANYCH SZTUK WALKI W ŁASKU Z UDZIAŁEM ZAWODNIKÓW WKSW TULISZKÓW

16 grudnia 2017 roku w Łasku zorganizowana została Gala Mistrzów TSW, nad którą patronat objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki. Impreza była podsumowaniem roku startowego zawodników z całej Polski. Najlepsi zawodnicy - mistrzowie w swoich stylach i kategoriach - konfrontują swoje umiejętności z najlepszymi zawodnikami z innych federacji. Wśród nich znalazła się 7 osobowa reprezentacja klubu WKSW Tuliszków zdobywając 8 pucharów.

4

Czytaj więcej...

Ogólnopolska konferencja doszkoleniowa trenerów PZ Judo

       W dniach 8 – 10 grudnia odbyła się w Warszawie ogólnopolska konferencja doszkoleniowa trenerów Polskiego Związku Judo. Obecny był także trener UKS Judo w Tuliszkowie Michał Gaj. Program zajęć realizowany był przez specjalistów w danej dziedzinie nauki. Szkolenie trwało trzy dni podczas których realizowane były bloki tematyczne dotyczące wszechstronnego rozwoju zawodnika. Równolegle z konferencja trenerów odbyła się gala jubileuszowa z okazji 60-lecia Polskiego Związku Judo z udziałem sław polskiego judo - medalistów największych zawodów, przedstawicieli rządu Rzeczypospolitej Polskiej, a także oficjeli z Międzynarodowej i Europejskiej Federacji. Wydarzenie odbyło się w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

5

      

Czytaj więcej...

PLEBISCYT NA SPORTOWCA ROKU W GAZECIE GŁOS WIELKOPOLSKI

W plebiscycie na sportowca roku w gazecie Głos Wielkopolski bierze udział młody zawodnik WKS Tuliszków Albert Jesiołkiewicz. Zawodnik oraz Wielkopolski Klub Sportów Walki zachęcają do oddania głosu na przedstawioną kandydaturę. Głos oddaje się smsową.

albert2

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin