TULISIA NA PÓŁMETKU RUNDY JESIENNEJ KLASY OKRĘGOWEJ

 Zawodnicy pierwszej drużyny Klubu Sportowego Tulisia rozegrali po powrocie do Konińskiej Klasy Okręgowej już 8 spotkań. Bilans to 3 zwycięstwa, 2 remisy i 3 porażki. Aktualnie tuliszkowscy piłkarze plasują się na 8 miejscu w stawce 16 drużyn rywalizujących o mistrzostwo ligi. Zarząd MGKS Tulisia ocenia wyniki pozytywnie i z nadziejami spogląda w przyszłość. Cel na ten sezon to pierwsza szóstka w ligowej tabeli. Przypomnijmy, że obecny sezon piłkarski jest pierwszym po powrocie drużyny z Tuliszkowa do Klasy Okręgowej.

 foto jesien

Wyniki poszczególnych sekcji MGKS Tulisia Tuliszków znajdą Państwo na stronie internetowej www.tulisia.pl oraz na profilu facebookowym klubu.

OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI POLSKIEJ FEDERACJI GWARDIA W BYDGOSZCZY

Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie w dniach 2-3 września uczestniczył w Otwartych Mistrzostwach Polski Polskiej Federacji Gwardia  w Bydgoszczy. Imprezę sportowa organizowali: Policyjne Towarzystwo Sportowe GWARDIA w Bydgoszczy, Polska Federacja Sportu GWARDIA,  Urząd Miasta w Bydgoszczy. W Mistrzostwach rywalizowali zawodnicy z kategorii dzieci, młodzika i juniora młodszego.

1

Czytaj więcej...

WAKACJE Z KARATE

 

19420573 755352307971547 5405953525611429740 n

W miesiącu lipcu młodzi karatecy  z Tuliszkowa i Grzymiszewa wypoczywali  w miejscowości Kowary niedaleko  Śnieżki. Ponad 30  zawodników w wieku od 6 do 16 lat trenowała pod okiem wybitnych szkoleniowców w osobach : Macieja Kowalczyka, Dariusza Jasiakiewicza, Kamila Więcławka. 

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin