Albert Jesiołkiewicz drugi na Domenica Cup w Chorwacji

W dniu 10.03.2018 roku Chorwacka Organizacja IKO Matsushima była organizatorem międzynarodowego turnieju karate "Domenica Cup" w Sveta Nedelja. Uczestniczyło w nim 290 zawodników z 48 ośrodków szkoleniowych karate z 13 krajów: Austrii, Bośni i Hercegowiny, Estonii, Węgier, Włoch, Polski, Słowacji, Hiszpanii, Słowenii, Ukrainy, USA i Chorwacji. Wśród nich znalazła się pięcioosobowa reprezentacja IBK Polska w składzie Bartek Nazim, Bartek Branowski, Marysia Szymańska, Natalia Trębicka oraz Albert Jesiołkiewicz, zawodnik Wielkopolskiego Klubu Sportów Walki w Tuliszkowie.

 

2018 15 domenica cup 1

Czytaj więcej...

Tuliszkowscy uczniowie na mistrzostwach wielkopolski w judo

W niedzielę, tj. 4 marca br., uczniowie Szkoły Podstawowej w Tuliszkowie wybrali się do Poznania, gdzie odbywały się Wielkopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej. W ramach tego wydarzenia uczniowie ze szkół podstawowych województwa wielkopolskiego rywalizowali na tatami w Indywidualnych Mistrzostwach Wielkopolski Szkół Podstawowych w judo. Organizatorami zawodów byli Okręgowy Związek Judo w Poznaniu, Szkolny Związek Sportowy „Wielkopolska” i Urząd Miasta Poznania.

 

2018 mistrzostawa wlkp judo

Czytaj więcej...

W TULISZKOWIE ROZEGRANO KOLEJNY TURNIEJ KOZPN

18 lutego br. w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Nortowskiej rozegrano turniej Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w kategorii Żak F2. Do Tuliszkowa przybyło dziewięć zespołów z naszego subregionu. Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna LKS-u Ślesin, która w finale pokonała Młodego Górnika Konin. Trzecie miejsce na podium zajęła Tulisia 1.

 

2018 turniej zak 02

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin