VII NOCNY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA GMINY I MIASTA TULISZKÓW

Gmina i Miasto Tuliszków zaprasza na VII Nocny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszków. Będzie to kolejna odsłona rywalizacji drużyn piłkarskich reprezentujących lokalne przedsiębiorstwa, która to już na stałe wpisała się w kalendarz imprez sportowych Gminy i Miasta.

W tym roku drużyny zagraja dodatkowo w bardzo szczytnym celu. Podczas turnieju odbędzie się zbiórka charytatywna na leczenie Michała Jędro syna Pani Marty Jędro. U dziecka wykryto skomplikowaną wadę serca - zespół Fallota. Operacja odbędzie się w Niemczech, wykona ją zespół Profesora Edwarda Malca. Zbiórkę charytatywną przeprowadzi Stowarzyszenie „Razem dla dzieci”.

 

plakat turniej nocny 2018 2

 

Pobierz - regulamin i karta zgłoszenia drużyny

ŚWIĄTECZNY TURNIEJ JUDO

19 grudnia Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie organizował Świąteczny Turniej Judo oraz Turniej Gimnastyczny.

1

W turniejach brały udział dwie grupy. Pierwsza grupa, czyli  Funny judo, w której turniej odbył się na zasadzie ćwiczeń z gimnastyki podstawowej, gdzie wybrane ćwiczenia podlegające ocenie każdy uczestnik musiał wykonać w odpowiedni sposób. W drugiej grupie, przeprowadzony został turniej judo, gdzie zawodnicy zostali podzieleni ze względu na wagę i wiek. Turniej miał charakter świąteczny, dlatego też tego dnia nie liczył się wynik, a sam udział w rywalizacji. Każdy uczestnik spotkania opuszczał sale z uśmiechem na twarzy. W tym dniu nikt nie był przegrany, wygrali wszyscy, swą odwagą i walecznością na turnieju. Poświecenie i starania dzieci zostały docenione i każdy z uczestników po zakończonych zmaganiach na tatami otrzymał medal i dyplom.

Trener sekcji
 Michał Gaj

GALA MISTRZÓW MIESZANYCH SZTUK WALKI W ŁASKU Z UDZIAŁEM ZAWODNIKÓW WKSW TULISZKÓW

16 grudnia 2017 roku w Łasku zorganizowana została Gala Mistrzów TSW, nad którą patronat objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki. Impreza była podsumowaniem roku startowego zawodników z całej Polski. Najlepsi zawodnicy - mistrzowie w swoich stylach i kategoriach - konfrontują swoje umiejętności z najlepszymi zawodnikami z innych federacji. Wśród nich znalazła się 7 osobowa reprezentacja klubu WKSW Tuliszków zdobywając 8 pucharów.

4

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin