POKAZY FILMÓW W BIBLIOTECE

Pokazy filmów w bibliotece

 

IMG 0058 2

  

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Tuliszkowie już od kilku lat jest organizatorem zajęć dla dzieci w czasie zimowych ferii czy letnich wakacji .

Nie inaczej było i w tym roku. 19 lutego biblioteka wypełniła się małymi amatorami kina, którzy wzięli udział w projekcji filmu w ramach akcji „Ferie z kulturą i sportem”.

Dzięki parasolowi licencyjnemu MPLC, biblioteka może urozmaicać ofertę kulturalną o pokazy filmowe tak dla dzieci, jak i dorosłych.

Dzieci, które tego dnia odwiedziły bibliotekę obejrzały zabawną animację, która co chwila wywoływała salwy śmiechu. Po skończonym pokazie mali widzowie otrzymali również słodki poczęstunek.

Warto dodać, że projekcje filmów już na stałe wpisały się do kalendarza bibliotecznych imprez i, co cieszy szczególnie, z biegiem czasu cieszą się coraz większą popularnością. W czasie, gdy nie każdy może skorzystać z oferty kina, chociażby ze względu na związane z tym koszty, bezpłatna propozycja ze strony miejscowej biblioteki wydaje się być doskonałym rozwiązaniem.

 

DZIEŃ KOBIET W BIBLIOTECE

Dzień Kobiet w bibliotece

 

Dzien Kobiet 1

 

Z okazji Dnia Kobiet Miejsko- Gminna Biblioteka Publiczna w Tuliszkowie przygotowała dla swoich czytelniczek wiele atrakcji, które miały podkreślić wyjątkowość kobiecego święta.                                 

 6 marca,  w godzinach popołudniowych, w pomieszczeniu czytelni, odbyło się spotkanie, w którym wzięło udział 15 pań. Na początku dyrektor biblioteki, Renata Chorążewska, złożyła wszystkim zebranym okolicznościowe życzenia. Następnie panie, w ramach projekcji filmowych Kina dla Kobiet, obejrzały niezwykle wzruszający film, który do głębi poruszył ich serca i wzbudził ogromne emocje. Po uczcie dla duszy, nadeszła pora na ucztę dla podniebienia. Panie, racząc się słodkościami i przepysznym tortem, ufundowanym przez piekarnię Kasztelan, podjęły dyskusję o roli kobiet we współczesnym świecie oraz o cieniach i blaskach kobiecości. Pod koniec spotkania odbyło się jeszcze losowanie drobnych upominków oraz wręczenie wiosennych tulipanów.

FERIE Z BIBLIOTEKĄ

Ferie z biblioteką

 

16 lutego z inicjatywy Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Tuliszkowie, odbył się spektakl teatralny dla dzieci w wykonaniu krakowskich aktorów.

 

 spektakl2

 

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin