POKAZY FILMÓW W BIBLIOTECE

Pokazy filmów w bibliotece

 

IMG 0058 2

  

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Tuliszkowie już od kilku lat jest organizatorem zajęć dla dzieci w czasie zimowych ferii czy letnich wakacji .

Nie inaczej było i w tym roku. 19 lutego biblioteka wypełniła się małymi amatorami kina, którzy wzięli udział w projekcji filmu w ramach akcji „Ferie z kulturą i sportem”.

Dzięki parasolowi licencyjnemu MPLC, biblioteka może urozmaicać ofertę kulturalną o pokazy filmowe tak dla dzieci, jak i dorosłych.

Dzieci, które tego dnia odwiedziły bibliotekę obejrzały zabawną animację, która co chwila wywoływała salwy śmiechu. Po skończonym pokazie mali widzowie otrzymali również słodki poczęstunek.

Warto dodać, że projekcje filmów już na stałe wpisały się do kalendarza bibliotecznych imprez i, co cieszy szczególnie, z biegiem czasu cieszą się coraz większą popularnością. W czasie, gdy nie każdy może skorzystać z oferty kina, chociażby ze względu na związane z tym koszty, bezpłatna propozycja ze strony miejscowej biblioteki wydaje się być doskonałym rozwiązaniem.

 

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin