DZIEŃ KOBIET W BIBLIOTECE

Dzień Kobiet w bibliotece

 

Dzien Kobiet 1

 

Z okazji Dnia Kobiet Miejsko- Gminna Biblioteka Publiczna w Tuliszkowie przygotowała dla swoich czytelniczek wiele atrakcji, które miały podkreślić wyjątkowość kobiecego święta.                                 

 6 marca,  w godzinach popołudniowych, w pomieszczeniu czytelni, odbyło się spotkanie, w którym wzięło udział 15 pań. Na początku dyrektor biblioteki, Renata Chorążewska, złożyła wszystkim zebranym okolicznościowe życzenia. Następnie panie, w ramach projekcji filmowych Kina dla Kobiet, obejrzały niezwykle wzruszający film, który do głębi poruszył ich serca i wzbudził ogromne emocje. Po uczcie dla duszy, nadeszła pora na ucztę dla podniebienia. Panie, racząc się słodkościami i przepysznym tortem, ufundowanym przez piekarnię Kasztelan, podjęły dyskusję o roli kobiet we współczesnym świecie oraz o cieniach i blaskach kobiecości. Pod koniec spotkania odbyło się jeszcze losowanie drobnych upominków oraz wręczenie wiosennych tulipanów.

FERIE Z BIBLIOTEKĄ

Ferie z biblioteką

 

16 lutego z inicjatywy Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Tuliszkowie, odbył się spektakl teatralny dla dzieci w wykonaniu krakowskich aktorów.

 

 spektakl2

 

Czytaj więcej...

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.

 

SAM 0374

 

 

6 marca, w Miejsko- Gminnym Ośrodku Kultury w Tuliszkowie, odbył się Gminny Konkurs Recytatorski dla Szkół Podstawowych.

Czytaj więcej...

"NADMUCHANA" SOBOTA

 Gmina i Miasto Tuliszków wraz z  Miejsko- Gminnym Ośrodkiem Kultury zorganizowała wiele ciekawych atrakcji dla dzieci, które mogły spędzać aktywnie ferie zimowe.

 

IMG 2820

 

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin