DNI TULISZKOWA 2012

Obchody Dni Tuliszkowa 2012 rozpoczęły się 1 czerwca 2012 r. Festynem Rodzinnym z okazji Dni Dziecka zorganizowanym przez ZS w Tuliszkowie na tuliszkowskim stadionie oraz przedstawieniem „Kopciuszka” w sali MGOK przygotowanym przez Teatr na wyciągnięcie ręki.
2 czerwca – piłkarska sobota z Tulisią, która obchodziła 30 lecie.
Odbył się turniej Orlika, mecz Juniorów ST (Tulisia Tuliszków – Polonia Golina), mecz Olboy-ów, Tulisia Tuliszków – reprezentacja KOZPN, mecz Ligowy (Tulisia Tuliszków – Orlik Klafs Miłosław).
Wzorem ubiegłych lat odbyło się również spotkanie sadowników – w tym roku w sadzie Państwa Ewy i Krzysztofa Patrzykątów (Zadworna). Sadownicy mieli okazję uczestniczyć  w wykładach na temat podnoszenia wiedzy ekonomicznej  (zmiany podatku VAT, podatek dochodowy w rolnictwie, integrowana produkcja (stan obecny, przewidywane zmiany) oraz rozpoznawanie chorób i szkodników w sadzie. Sadownicy wymienili się wiedzą i doświadczeniem.
Na zakończenie dnia odbyła się dyskoteka w amfiteatrze w parku.
3 czerwca – biesiadna niedziela

Czytaj więcej...

Święta Majowe 2012

1 maja 2012 r. - majówka w parku.
3 maja 2012 r. uroczystości rozpoczęły się mszą św. za Ojczyznę. Następnie po uroczystym przemówieniu Burmistrza GiM Grzegorza Ciesielskiego i programie artysycznym kwiaty pod pomnikiem Tadeusza Kościuszki złożyli: władze samorządowe, kombatanci, Zarząd Oddziału Powiatowego OSP RP w Turku, Samorzad Mieszkańców Tuliszkowa, Zarząd Oddziału Gminnego OSP RP w Tuliszkowie i OSP Tuliszków. Dalsza częśc uroczystości odbyła się w amfiteatrze parku w Tuliszkowie.

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin